ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НА ЗАСІДАННІ МІСЬКВИКОНКОМУ

Олег ШРАМКО (фото)

Кіровоградські учні вирушають на екскурсію до Чехії та Німеччини

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради дозволив 27 учням гімназії імені Тараса Шевченка виїзд до Чеської Республіки та Німеччини на екскурсію з 25 жовтня по 2 листопада 2009 року. Виконком доручив управлінню освіти міської ради забезпечити оформлення документів на виїзд та відрядити необхідну кількість педагогів для супроводу дітей. Крім того, члени виконкому звернули увагу управління освіти на необхідність медичного огляду дітей після повернення з-за кордону.

Розірвано договори з перевізниками на трьох автобусних маршрутах

За згодою сторін виконавчий комітет Кіровоградської міської ради розірвав договори на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах у Кіровограді у режимі маршрутного таксі за маршрутами №9 "Вул. Генерала Жадова – центр – вул. Генерала Жадова", №8 "Вул. Генерала Жадова – Завадівка", №116А "Вул. Генерала Жадова – Арнаутове" з ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія". Своїм рішенням виконком призначив на всіх трьох маршрутах загального користування тимчасового перевізника – приватне підприємство "Кіровоград Авто Тур" терміном на три місяці. Одночасно члени виконкому доручили департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку укласти з новим перевізником відповідний договір.

З нагоди свята

44 ветерани війни та праці отримають грошову допомогу з нагоди Дня ветерана. Таке рішення ухвалили члени виконкому Кіровоградської міської ради. Також на своєму черговому засіданні вони вирішили нагородити кількох кіровоградців відзнаками. Так, за особистий внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління, активну громадську діяльність та з нагоди Дня ветерана відзнакою виконкому Кіровоградської міської ради "За заслуги" ІІ ступеня в урочистій обстановці буде нагороджено секретаря клубу "Ветеран" ім. Крижановського Надію Смикодуб. Також відзнаку "За заслуги" ІІ ступеня за високий професіоналізм, сумлінну працю в органах місцевого самоврядування та з нагоди 50-річчя від дня народження отримає заступник начальника організаційного відділу управління діловодства та організації забезпечення адміністративного департаменту Кіровоградської міської ради Ірина Штадченко. До слова, на нещодавній нараді кіровоградський міський голова Володимир Пузаков позитивно відзначив роботу всього управління діловодства та організаційного забезпечення і її керівника Віри Сухопарової за належну організацію святкових заходів з нагоди Дня міста.

Розробляються тарифи для КП "Ритуальна служба"

Питання про встановлення тарифів на необхідний мінімальний перелік ритуальних послуг, що надаються КП "Ритуальна служба", розглянули на своєму засіданні минулої п’ятниці члени виконкому Кіровоградської міської ради. Як пояснила заступник директора департаменту економіки та фінансів Олена Осауленко, вимогу визначити фіксовані тарифи на мінімальний перелік послуг для КП висунуло Міністерство житлово-комунального господарства після проведення перевірки на підприємстві. Серед цих послуг – копання ями для могили вручну та механічним способом (ціна визначається залежно від сезону), оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання, свідоцтва про поховання й таке інше. Однак тарифи на цьому засіданні не затвердили. Як зазначив заступник директора адміністративного департаменту Ігор Нікітчук, проект рішення ще не допрацьований, а члени виконкому звернули увагу на надто, на їхню думку, високі тарифи на окремі види послуг.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!