ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ПОПЛАВСЬКОГО ОБМЕЖУЮТЬ У ДЕРЖАВНІЙ ПІДТРИМЦІ

Віктор КРУПСЬКИЙ

Народний депутат України Володимир Яворівський (фракція БЮТ) вважає, що перукарське мистецтво не має нічого спільного з культурою.

Про це Володимир Олександрович сказав днями на прес-конференції в Кіровограді, розповідаючи про революційний, за його словами, проект держбюджету–2010. Яворівський і раніше висловлював нарікання з приводу завеликої, на його думку, державної підтримки Київському національному університету культури і мистецтв, відомому в народі як "університет Поплавського". Так, декілька місяців тому, коментуючи корективи до держбюджету-2009, Володимир Яворівський сказав, що недоцільно половину казенних коштів, призначених для вищих культурно-освітніх закладів усієї України, віддавати університету, який випускає перукарів. Днями Яворівський знову повернувся до, здається, улюбленої теми і повідомив, що, згідно з проектом держбюджету-2010, очолюваному Поплавським закладу перепаде 100 мільйонів гривень, це на 20 мільйонів гривень менше, ніж нинішнього року. Кошти, які відібрали в "університету Поплавського", буде спрямовано на розвиток вітчизняного кіно, сказав Яворівський. За його словами, продукування перукарів, спеціалістів- міжнародників – вид діяльності, не властивий цьому вищому навчальному закладу. Усього нардеп нарахував вісім "невластивих" професій, яким вчать в "університеті Поплавського". Сумнівається він і в професійній спроможності фахівців з міжнародних відносин, які здобули освіту в цій кузні кадрів. "Кому потрібні такі міжнародники?" – невтямки Яворівському.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!