ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НА КОНУ – МІЛЬЙОН!

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Ігор ФІЛІПЕНКО (фото)

Глядачам каналу "СТБ" припав до смаку телепроект "Україна має талант!" – аналог американського шоу "В Америці є таланти", що стартував в Україні навесні 2009 року. Цей народний проект став настільки популярним, що вийшов у лідери телесезону. З огляду на такий результат його творці вирішили оголосити про пошук талантів для другого сезону програми.

Стати учасником програми "Україна має талант–2" дуже просто! Вік, місце проживання та соціальний статус не відіграють жодного значення! Якщо людина вміє співати, танцювати, грати на музичних інструментах, виконувати складні циркові чи спортивні трюки, веселити народ будь-яким оригінальним способом, розмовляти з тваринами чи птахами зрозумілою їм мовою тощо, тоді вона має шанс потрапити до гурту тих, хто виборюватиме головний приз проекту – мільйон гривень! Ну, а не вдасться виграти приз, так усе одно не лишиться у програші, бо стане популярною (цього прагнуть усі учасники проекту).

Для участі в ньому спочатку потрібно виступити зі своїм номером в одному з обласних центрів перед працівниками телеканалу. Ті цей виступ зафільмують для ознайомлення з ним групи експертів "СТБ" задля подальшого відбору найцікавіших, на їхню думку, номерів.

Можливість продемонструвати власні таланти працівникам телеканалу мали нагоду минулої неділі кіровоградці, мешканці області, та й загалом усі ті (жителі з будь-якого куточка України), хто вирішив, що саме старт з Кіровограда – їхня щаслива путівка у заманливий світ розважального бізнесу.

Цей відбір (названий по-модному кастингом) відбувся в колиш- ньому приміщенні Кіровоградського музичного училища. Із раннього-ранку біля намету для реєстрації його учасників товклися малі, юні й дорослі (а також їхні рідні). Для реєстрації слід було отримати анкету учасника кастингу, зазначити в ній свої персональні дані й ознайомитися з умовами телеканалу, на яких "СТБ" готовий співпрацювати зі спраглими визнання і грошей талантами.

Свої артистизм, силу, оригінальність кожен з учасників огляду демонстрував протягом менш ніж двох хвилин, після чого працівник телеканалу цікавився тим, що спонукало людину взяти участь у відборі, якого результату вона очікує від свого виступу, на що витратить здобутий мільйон. Цілий народний хор у яскравих костюмах був не проти, аби про нього дізналася вся Україна. А гроші його учасники пустили б на придбання необхідного для колективу артистичного начиння. Троє танцюристів-"ірландців" здивували тим, що їхній танок з волинками якось непомітно перетворився на атлетичні вправи під музику. Вокалістки Маріанна, Оля і Яна, як і кожна з жінок на планеті Земля, дуже прагнуть визнання. Їм також цікаво перевірити, наскільки їхній вокал до смаку широкій публіці. Співак Сергій у безкозирці з написом "Кіровоград" (на знімку) не лише продемонстрував свої вокальні й танцювальні здібності, а й переконав автора написаного в тому, що не таке-то й сухопутне наше місто, якщо в ньому є такі морячки.

Участь у кастингу взяли двісті учасників. Усі вони, напевно ж, прагнуть потрапити до наступного етапу проекту. Та пощастить лише тим, кому за півтора-два місяці зателефонують з "СТБ" і скажуть: "Вітаємо вас! Ви пройшли в наступний етап. Приїздіть на телевізійний запис свого виступу".

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!