ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


РІЧНИЦЮ ОСНОВНОГО ЗАКОНУ ВІДЗНАЧИЛИ МІТИНГОМ

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

03.07.2009, 08:06

Минулої неділі в Кіровограді біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулися покладання квітів та мітинг з нагоди Дня Конституції України за участі представників влади, громадськості, партійних осередків, силових структур.

Як зазначила виконувач обов’язків першого заступника голови облдержадміністрації Світлана Негода, уже тринадцять років Україна живе за своєю Конституцією. Для історії – це невеликий проміжок часу. Але Основний український Закон вистражданий поколіннями, його сила – в утвердженні української нації.

– Я щиро вірю, що зусилля мільйонів українців – і наших пращурів, і сучасників, і наступних поколінь – не будуть марними, й – Україна стане тією державою, де верховенство права – понад усе, – зазначила вона.

Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков наголосив у своєму виступі на тому, що нині перед усіма нами стоїть непросте завдання – підняти на новий, вищий щабель рівень життя мешканців нашого міста.

– Усі ми прагнемо суспільного порозуміння, громадянської злагоди, економічного зростання, – підкреслив Володимир Тихонович. – Тож у день святкування прийняття Конституції України від імені Кіровоградської міської ради, її виконавчого комітету, депутатів міської ради, від себе особисто бажаю всім якнайшвидшого повного втілення всього того, що спрямовано на поліпшення життя громадян, що гарантовано Основним Законом держави.

У мітингу взяли участь також заступники голови облдержадміністрації Василь Сибірцев, Віктор Демченко, Тетяна Дмитренко, заступник голови обласної ради Яків Бондар, народний депутат України Валерій Кальченко та інші посадовці.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!