ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


Михайло КРИЖАНОВСЬКИЙ: "Я ВЖЕ ТРЕТІЙ ГОЛОВА РДА, ЯКОГО ЗВІЛЬНЯЮТЬ ЧЕРЕЗ ЛОЗІНСЬКОГО"

Оксана ВЕРСТЮК

03.07.2009, 08:14

Про своє звільнення з посади голови Голованівської районної державної адміністрації Михайло Крижановський дізнався, перебуваючи у плановій відпустці на Закарпатті. Тут же повернувся додому, жодних документів про звільнення на руках ще не має, але на сайті Секретаріату Президента побачив указ глави держави, де значилось, що позбавлено його посади за “неналежне виконання вимог статті 119-ї Конституції України щодо забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян” на території підпорядкованого йому району. Такий розвиток подій примусив Михайла Петровича дати прес-конференцію, під час якої він виклав власну точку зору на події в Голованівському районі.

– Я вже третій голова райдержадміністрації, який позбувся своєї посади через дії нардепа Лозінського, – стверджує Михайло Петрович. – До позачергових парламентських виборів ця людина представляла у районі Партію регіонів. Уже тоді стосунки між ним та районною владою були досить напруженими. А після позачергових виборів Віктор Лозінський проходить до Верховної Ради за списками Блоку Юлії Тимошенко.

Говорити про те, що я та мої попередники не били на сполох щодо ситуації, яка склалась у районі внаслідок поведінки народного депутата, не можна. Ось стос звернень у правоохоронні та державні органи з приводу дій Віктора Лозінського. Реакцією на ці листи став позов депутата до суду на районну владу за начебто наклеп. А в усній формі мені було сказано: це ваш бізнесмен і розбирайтесь із ним самостійно. Суд визнав правоту Лозінського і присудив районній владі виплатити йому 40 тисяч гривень за моральну шкоду. Зійшлись тоді на мировій угоді, виплативши зухвалому нардепу 10 тисяч гривень. Ситуація начебто нормалізувалась.

Але пан Лозінський, мабуть, не з тих, хто воліє спокійно займатись державними справами у парламенті. Маючи у районній раді повністю підконтрольну йому найчисленнішу фракцію БЮТ, він, "прагнучи відновити історичну справедливість", "протягнув" рішення депутатського корпус про заміну державних символів на центральній площі Голованівська на серп та молот – атрибути неіснуючої держави. Я тоді особисто звертався до депутатів, мав розмову із Лозінським про неправомірність подібних рішень. Звернувся до прокуратури. Але грянув новий скандал із убивством людини…

Коментуючи ситуацію із власним звільненням, екс-голова Голованіської РДА зазначив, що зараз у половині районів області немає голів райдержадміністрацій. На деяких територіях вони не були досі призначені, на інших – працюють з приставкою "виконуючий обов’язки". Зрозуміло, що подібна ситуація не додає авторитету владі.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!