ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ПЕРШОКЛАСНІ ПОДАРУНКИ У ДЕНЬ ЗНАНЬ

Віктор ІВАНЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

04.09.2009, 10:32

З радістю і деяким смутком завжди ішли на свято першого дзвоника школярі. Сум – від того, що літо пролетіло дуже швидко, радість – від зустрічі з однокласниками і вчителями, від того, що попереду – нові цікаві відкриття. Побувавши минулого вівторка у кількох кіровоградських школах, кореспонденти "Вечірньої газети" відчули той особливий настрій вчителів, школярів і їхніх батьків, який буває тільки 1 вересня. Звісно, найцікавіше було спостерігати за тими, для кого цей дзвоник – перший у житті…

До речі, нинішнього року першокласники порадували своєю кількістю. За відомостями управління освіти міської ради, минулого вівторка перший раз у перший клас пішли 2303 маленькі кіровоградці. Це на 156 дітей більше, ніж торік, що саме собою є першокласним подарунком Кіровограду. Зафіксовано зростання кількості першокласників і в Україні загалом – аж на 13 тисяч. Демографічні тенденції не обійшли й кіровоградську околицю під назвою Завадівка. Тамтешня школа № 12 позавчора прийняла 14 малюків. Це начебто й небагато, але Завадівка не належить до густонаселених мікрорайонів. Торік загін першокласників у 12-й школі був менший. Радість від того, що Завадівка живе, висловили і кіровоградський міський голова Володимир Пузаков та колишні учні цієї школи, нині поважні люди, які взяли участь в урочистостях у ЗОШ №12. На цій же лінійці Володимир Пузаков повідомив, що прибув з подарунками. Школярі та вчителі були раді подарованим міським головою комп’ютеру і баяну, а також врученій ним же подяці, якою виконком міськради відзначив вагомі досягнення педколективу ЗОШ № 12 у навчанні та вихованні молодого покоління.

Того ж дня міський голова побував у школах № 1 та № 34 (повна назва: навчально-виховний комплекс "ЗОШ № 34 – економіко-правовий ліцей "Сучасник"). Ці заклади також отримали подарунки до Дня знань. Школа № 1 зустріла новий навчальний рік із сучасними партами та дошкою для комп’ютерного класу, а також з асфальтом на під’їзній дорозі. Учні ЗОШ № 34 були приємно здивовані ворітьми, які встановлено при вході до закладу за час канікул, та парканом, що будується навколо подвір’я. А міський голова запевнив учнів та вчителів 34-ї школи, що наступного року вони будуть з новими їдальнею та спортзалом. За високі досягнення педколектив цього закладу відзначено Почесною грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету, і Володимир Пузаков із задоволенням вручив цей документ його керівникові Віктору Ануфрієву.

Того ж дня на лінійках у кіровоградських школах можна було застати депутатів міської ради, представників інших органів влади, місцевих підприємств, партійних та громадських організацій. Наприклад, у першовересневих заходах у ЗОШ № 33 взяв участь депутат міськради Володимир Горбатенко. Він вручив першокласникам 33-ї школи енциклопедії "Моя Батьківщина – Україна" та букварі, шкільне приладдя. Це подарунки першачкам від Комуністичної партії, яку Володимир Горбатенко представляє у міськраді. Крім того, школа до Дня знань отримала від депутата м’ячі, інше спортивне знаряддя. Уже третій рік Володимир Миколайович опікується цим навчальним закладом і чимало зробив для нього. Завдяки депутату медичний кабінет забезпечено ліками, огороджено та впорядковано спортивний майданчик, відремонтовано водопровід.

Гарні зміни відбулися під час літних канікул і в приміщеннях та на територіях інших кіровоградських шкіл. Виконано поточні та капітальні ремонти, замінено водо- й теплопостачальні системи тощо. Подбала міська влада і про 53 дітей з категорії пільговиків, які цієї осені вперше пішли до школи. За кілька днів до 1 вересня ці хлопчики і дівчатка (сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з багатодітних сімей) побували у приміщенні міської ради, де в урочистій обстановці отримали від міського голови портфелі та шкільне приладдя. Володимир Пузаков, вручаючи дітям ці речі, наказав кожному добре вчитися і слухатися вчителів.

Кіровоградська ж загальноосвітня школа №2 відзначала сьогодні свій сторічний ювілей. До цього свята школа отримала чудовий подарунок від міської влади – новий корпус, який будувався протягом останніх двох років за підтримки численних меценатів та партнерів.

Міський голова Кіровограда завітав на урочисте відкриття цього корпусу, в якому готовий прийняти учнів спортивний зал. Володимир Пузаков привітав дітей, батьків та учнів, а потім вручив грамоти і подяки відмінникам освіти.

Поздоровив присутніх і заступник голови Ленінської районної у місті Кіровограді ради Андрій Дробін, який також вручив подяки від виконавчого комітету райради викладачам та працівникам школи.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!