ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НОВИНИ ВІД ВЛАДИ

Олена КОБЕЦЬ, Олег ШРАМКО (фото)

04.09.2009, 10:46

Аварійні бігборди зноситимуть

"Вечірня газета" уже повідомляла про те, що за дорученням кіровоградського міського голови Володимира Пузакова у місті почали наводити лад із зовнішньою рекламою, а точніше – прибирати різноманітні оголошення та листівки зі стовпів, опор тролейбусних ліній, дерев, тобто із місць, де їх у принципі не повинно бути, – для такого виду реклами існують дошки оголошень.

А минулого тижня міський голова звернув увагу спецінспекції Кіровоградської міської ради і на бігборди. На жаль, рекламісти не завжди утримують їх у належному стані, абияк наклеєний на них папір зриває вітром, і він розлітається по всьому місту, засмічуючи його. Є взагалі кілька аварійних бігбордів, які загрожують пішоходам. Як наголосив керівник міста на нараді у понеділок, якщо рекламісти не приведуть їх до ладу, то ці бігборди будуть знесені. Один із перших претендентів на демонтаж – той, що ви бачите на фото.

Приберіть сміття і…бомжів

Багато років тому на розі вулиць Жовтневої Революції та Габдрахманова почали зводити житловий будинок: вирили котлован, залили фундамент. На цьому кошти закінчилися, і будівництво зупинилося.

А тим часом колишній будівельний майданчик заріс бур’яном, перетворився на стихійне звалище. Крім того, його облюбували бездомні, які у теплу пору року ночують у котловані. За словами начальника спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктора Іванова, недобудова перебуває на балансі управління капітального будівництва облдержадміністрації. Із приводу захаращеного стану території інспекція звертається до управління ще з 2004 року, однак поки що на її зауваження не відреагували. Віктор Анатолійович висловив сподівання, що, можливо, на цій території наведуть лад під час загальноміського суботника, який відбудеться 12 вересня.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!