ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


СПРИЯТИ ТИМ, ХТО ПРАЦЮЄ

Віктор ІВАНЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

04.09.2009, 10:38

Перспективою залишитися без телефонного зв’язку стривожені жителі селища Гірничого, що в Кіровограді. Цією тривогою вони поділилися з міським головою Володимиром Пузаковим минулого тижня під час зустрічі в приміщенні школи № 22.

У заході взяв участь і начальник ГРЕ-37 КП "Кіровгеологія" Юрій Єфименко, оскільки АТС, що обслуговує Гірниче, знаходиться на балансі цього підприємства. Як пояснив Юрій Єфименко, через два місяці виходить термін дії ліцензії, наданої цій телефонній станції. І хоча АТС фактично функціонує, її обладнання не відповідає технічним вимогам, які висуваються до операторів місцевого зв’язку. Для модернізації ж станції потрібні значні фінансові ресурси, з якими у геолого-розвідувальної експедиції нині сутужно. Коментуючи висловлювання присутніх про те, що адміністрація ГРЕ-37 нібито хоче продати АТС "Укртелекому", Юрій Єфименко повідомив, що ГРЕ-37 є підрозділом казенного підприємства "Кіровгеологія" і не має статусу юридичної особи, отже усі майнові питання вирішує керівництво КП. Утім, на думку керівника ГРЕ-37, було б непогано АТС передати на баланс "Укртелекому". Та насамперед необхідно вирішити проблему з ліцензією. Вислухавши його і місцевих пенсіонерів, які дуже просили не залишати їх без дешевого телефонного зв’язку, Володимир Пузаков запевнив, що звернеться до профільного міністерства з проханням про продовження строку дії ліцензії.

Ще одна проблема, яка хвилює місцевих пенсіонерів, – відсутність так званих пільгових автобусів, якими можна було б добратися до центру міста. Заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради Володимир Горбатенко, який також узяв участь у зустрічі в 22-й школі, запевнив присутніх, що найближчим часом ситуація зміниться на краще. "Проведемо конкурси серед перевізників, затвердимо нову мережу руху громадського транспорту, і їздитимуть пільгові автобуси й до вашого мікрорайону", – сказав посадовець.

Також пенсіонери просили міського голову посприяти в укомплектуванні місцевої амбулаторії лікарями вузької спеціалізації – хірургом, окулістом та ін. Володимир Пузаков визнав серйозність проблеми і запевнив, що вживе заходів для якнайшвидшого її розв’язання.

Не всі із запитань, поставлених того дня Володимиру Пузакову, відносяться до компетенції міського голови, міської ради та її виконавчого комітету. Так, люди скаржилися і на міліцію, і на дорожнечу в магазинах, і на те, що продавці відмовляються приймати до оплати дрібняки. Розв’язання деяких із озвучених жителями Гірничого проблем потребує надто великих для міського бюджету витрат. З цієї причини поки що неможливо перевести Гірниче на водопостачання з Холодних Ключів, хоча така ідея у влади є. І все ж вирішення багатьох питань, порушених жителями селища під час безпосереднього спілкування з Володимиром Пузаковим, прискориться.

Володимир Тихонович же під час таких зустрічей зазвичай підкреслює, що йому приносить задоволення сприяти і допомагати тим, хто і сам не сидить склавши руки, а працює. З огляду на це міському голові, за його визнанням, було приємно побувати у ЗОШ № 22. Відзначивши господарський талант директора цієї школи Бориса Набоки, Володимир Пузаков сказав, що нинішнього року охоче відгукнувся на його прохання посприяти в ремонті приміщення. І міська влада таки вишукала 60 тисяч гривень для навчального закладу, частину з цих коштів освоєно під час літніх канікул.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!