ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ВИЗНАННЯ ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

04.09.2009, 10:42

Минулої неділі працівники видобувної галузі України відзначили своє професійне свято – День шахтаря. Не чуже воно і для Кіровограда, адже під нашим містом уранову руду видобувають гірники шахти "Інгульська" Східного гірничо-збага- чувального комбінату (СхідГЗК), де працюють 1569 осіб.

Двадцять дев’ятого вересня ті працівники підприємства, що цього дня не були задіяні на виробництві, зібралися в актовому залі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу на урочисті збори колективу, присвячені Дню шахтаря. У фойє гірників зустрічав вишуканими мелодіями камерний оркестр "Концертіно", додаючи до святкового настрою людей ще й дещицю естетичної насолоди.

Для гарного настрою кіровоградських гірників підставою є не лише професійне свято, а й вагомі здобутки підприємства. Як повідомив на початку заходу директор шахти "Інгульська" Олександр Булич, за перше півріччя нинішнього року до міського бюджету підприємство сплатило майже п’ять мільйонів гривень, до державного – майже три мільйони. У фонди державного страхування за цей період спрямовано більше семи з половиною мільйонів гривееь. (Торік до бюджетів усіх рівнів шахта "Інгульська" сплатила 44 мільйони гривень, з яких до місцевих бюджетів надійшло більше десяти мільйонів.) За сім місяців нинішнього року план видобутку й відвантаження руди колектив підприємства виконав на сто відсотків. Пройдено 2850 погонних метрів гірничих виробок та здійснено 56,3 тисячі метрів експлуатаційного буріння. Середня місячна заробітна плата на копальні нині складає 3384 гривні.

Теплі слова привітань цього дня звучали з вуст представників усіх рівнів влади. Так, за нелегку працю та внесок у розвиток галузі подякувала присутнім заступник міністра палива та енергетики України Наталія Шумкова. Вона нагородила членів колективу шахти "Інгульська" Юрія Литвиненка й Віктора Сємідєтного знаками "Шахтарська слава" ІІ ступеня, Віктора Дарманця, Валерія Дергачова та Олександра Спішняка – ІІІ ступеня, а Володимира Бариша – грамотою Міністерства палива й енергетики України. Голова профспілки працівників атомної енергетики і промисловості України Валерій Матов вручив грамоту Центрального комітету профспілки Євгенові Гуньку.

Віддали належну шану важкій праці гірників і кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, заступник голови ОДА Василь Сибірцев та голова обласної ради Микола Сухомлин.

– Ваша праця – це щоденний подвиг, – зазначив, звертаючись до присутніх, Володимир Тихонович. – Це приклад мужності, високого професіоналізму й цілеспрямованості в роботі. Ви зміцнюєте економічний потенціал як нашого міста, так і України загалом. І я впевнений у тому, що робите це якнайкраще. Професія гірника – одна з найважчих. Тому бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Нехай удача завжди супроводжує вас як у професійній діяльності, так і в особистому житті.

Володимир Пузаков вручив директорові шахти "Інгульська" Олександрові Буличу Почесну грамоту Кіровоградської міської ради та її виконкому, а також грамоти міської ради та виконкому – найкращим працівникам копальні. Отримали члени колективу й нагороди обласного рівня, грамоти ДП "Схід ГЗК". Керівник ДП Олександр Сорокін привітав одинадцятьох ветеранів шахти "Інгульська" із присвоєнням звання "Почесний ветеран праці ДП "СхідГЗК".

Після офіційної частини урочистих зборів гірники насолодилися концертом, у якому взяли участь солісти Кіровоградської обласної філармонії Ярослав Страшной та Іванна Неділько, інструментальний ансамбль "Єлисавет-ретро" з тієї ж таки філармонії та солісти Національної опери України заслужені артисти України – брати Петро й Павло Приймаки.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!