ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ТРОЛЕЙБУСНИКИ – НА РОЗДОРІЖЖІ

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

04.09.2009, 10:44

Минулого вівторка в Кіровоградській міській раді відбулося засідання робочої групи з об’єктивного обстеження технічного стану орендованого майна цілісного майнового комплексу КП "Кіровограделектротранс". До складу групи увійшли депутати міської ради, директор департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради Микола Цуканов, його заступник Володимир Горбатенко та їхні підлеглі.

Робоча група зібралася на своє перше засідання у зв’язку із відповідним зверненням до міського голови керівництва ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія", яка орендує цілісний майновий комплекс КП "Кіровограделектротранс". Нещодавно в ТОВ "ЄТК" змінився власник, зараз підприємство готується до експертизи технічного стану рухомого складу цілісного майнового комплексу.

Як заявив на засіданні генеральний директор ТОВ "ЄТК" Олег Плохов, технічний стан більшості тролейбусів, контактної мережі та підстанцій незадовільний. Керівник підприємства звернувся до членів робочої групи із пропозицією розглянути можливість зняття з товариства зобов’язання про перерахування в міський бюджет орендної плати. За словами Олега Плохова, у випадку позитивного вирішення цього питання товариство зобов’язується спрямовувати зекономлені кошти на модернізацію рухомого складу тролейбусного парку і всієї його інфраструктури.

Члени робочої групи підкреслили, що такі питання є компетенцією міської ради – робоча група може лише надати свої пропозиції. Однак спочатку вона має повністю ознайомитися з фінансовою ситуацією на підприємстві та технічним станом його рухомого й нерухомого майна. Тому запропонували Олегу Плохову до наступного засідання робочої групи підготувати для кожного з її членів повний пакет документів, проаналізувавши які можна буде зробити обґрунтовані висновки й приставати на пропозицію генерального директора ТОВ "ЄТК" чи ні. Наступне засідання робочої групи відбудеться після ознайомлення її членів з наданими Олегом Плоховим документами й отримання відповіді на лист департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради в Міністерство з питань житлово-комунального господарства з проханням визначити підприємство, яке здійснюватиме експертизу технічного стану рухомого складу кіровоградського тролейбусного парку.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!