ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ОНОВЛЕННЯ ГІРНИЧОГО

05.02.10
Оксана ВЕРСТЮК

Кілька тижнів тому міський голова Володимир Пузаков вручив сотням мешканців селища Гірничого, Масляниківки й Арнаутового (інвалідам, ветеранам війни, учасникам бойових дій, пенсіонерам, багатодітним матерям) та адміністраціям шкіл №№ 33, 22, дитячого садочка № 69, Будинку культури у Масляниківці, бібліотеки-філії № 7 міської централізованої бібліотечної системи (МЦБС) апарати бездротового телефонного зв’язку стандарту CDMA.

З цією ж метою очільник міської влади разом із заступником директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку міської ради Володимиром Горбатенком відвідали другого лютого бібліотеку-філію № 15 МЦБС, що в селищі Гірничому. Її колектив донедавна не мав можливості користуватися стаціонарним телефонним зв’язком. Тепер же новенький телефонний апарат бездротового зв’язку стандарту CDMA поєднав бібліотекарів із зовнішнім світом.

Разом з телефонним апаратом Володимир Пузаков презентував бібліотеці кілька десятків книг різноманітної тематики. Він також поспілкувався із завідувачем бібліотеки-філії Катериною Натальченко, відвідувачами книгозбірні, її працівниками. Ця філія обслуговує більше двох тисяч читачів. І не лише мешканців Гірничого, а й кількох сусідніх мікрорайонів. У обох залах бібліотеки, її книгосховищі й адміністративних приміщеннях тепло та затишно. Тут комфортно як бібліотекарям, так і відвідувачам. Однак у бібліотеці, за словами її завідувача, відсутні кошти на передплату періодичних видань, а книжковий фонд застарів. Із розумінням поставившись до сказаного, міський голова пообіцяв і надалі сприяти поповненню як цієї, так й інших міських книгозбірень новими книгами. А також розповів бібліотекарям і читачам, присутнім у бібліотеці, про те, що нинішнього року за кошти з міського бюджету буде заасфальтовано дорогу від вулиці 40-річчя Перемоги до ринку в селищі Гірничому, відновлено зовнішнє освітлення в цьому мікрорайоні.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!