ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ОСВІТЯНИ В ЗАРПЛАТІ НЕ ВТРАТЯТЬ

Оксана ВЕРСТЮК

У країні оголошено тритижневий карантин в усіх навчальних та дошкільних закладах. Але у педагогічних працівників, учнів та батьків виникає резонне запитання: чи не вплинуть такі тривалі канікули на подальший навчальний процес? Особливо це турбує нинішніх одинадцятикласників, які вже зараз переймаються проблемами наступного зовнішнього незалежного оцінювання. А у освітян ще одне запитання: як оплачуватиметься їм цей період?

Ситуацію прокоментувала начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко:

– Відповідно до наказу Міністерства освіти призупинено заняття в усіх навчальних закладах України, – зазначила Лариса Давидівна. – Вимушені перестати відвідувати дитсадки і наші дошкільнята, відмінено заняття у позашкільних закладах та різноманітні дитячі масові заходи. Зрозуміло, педпрацівників цікавить питання оплати праці. Другого листопада Міністерство освіти внесло зміни до свого наказу, де чітко сказано, що з другого листопада в закладах освіти продовжено канікули, а в дошкільних навчальних закладах призупинено відвідування дітей. Це означає, що всі працівники отримують стовідсоткову заробітну плату. Освітяни розуміють, що учні повинні обов’язково відпрацювати робочий матеріал та навчальні програми, тому ми вирішили, що протягом двох тижнів карантину педагоги можуть відпочивати вдома, а навчальний план за цей час відпрацьовуватиметься так, як визначать у кожному окремому навчальному закладі: чи то за рахунок ущільнення навчального процесу, чи суботи будуть робочими, чи будуть скорочені наступні канікули. Протягом третього карантинного тижня всі освітяни ходитимуть на роботу.

Єдине прохання до наших випускників, які будуть вступати до вищих навчальних закладів у 2010 році, з першого листопада до першого грудня потрібно зареєструватись на сайті Одеського регіонального центру оцінювання знань для участі у пробному незалежному оцінюванні знань, яке відбудеться у березні наступного року. Потім слід оплатити участь у пробному тестуванні.

Управління освіти міської ради перенесло терміни проведення учнівських олімпіад, творчих конкурсів, атестації навчальних закладів тощо.

Ми звертаємось до тих освітян, які ще не відгуляли свої планові відпустки або мають соціальні відпустки, скористатись цим правом саме зараз, а в коштах вони не втратять.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!