ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


Лавка "Стріла Амура" вже майже готова до встановлення

Олена КОБЕЦЬ

Художня галерея Андрія Кадигроба і медіа-група "Весь Кіровоград" за підтримки обласного художнього музею провели благочинний аукціон, який став завершальним акордом акції "Кіровоградське Фотобієнале-2009"

У рамках акції відбулася виставка фото у Художній галереї, яка завершилася добродійним аукціоном – продажем фоторобіт. Було куплено 30 з 42-х лотів і зібрано більше шести тисяч гривень. До речі, на аукціоні були й роботи нашого фотокореспондента Олега Шрамка. Крім того, учасники акції купували лотерейні квитки, що дозволило зібрати ще 2000 грн. Призи на лотерею надала компанія "Імперія смаку" - дистриб’ютор кави "Іонія".

Таким чином, загальна сума коштів, зібраних для установки в центрі міста лавки "Стріла Амура" за проектом Вадима Мездріна, становить більше восьми тисяч гривень. На сьогоднішній день лавка знаходиться на завершальному етапі створення. За словами Андрія Кадигроба, днями лавку буде пофарбовано і відшліфовано, цей процес займе 1,5-2 тижні.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!