ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ВІДСТОЯВШИ ЛІЦЕНЗІЮ ДЛЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА,
ВЛАДА ВІДСТОЯЛА ВОДОПОСТАЧАННЯ ДЛЯ КІРОВОГРАДА

Олена КОБЕЦЬ, Олег ШРАМКО (фото)

07.08.2009, 08:24

Минулої середи відбулося засідання Ліцензійної комісії Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, на якому вирішувалася доля ліцензії на право забезпечення водою Кіровограда, виданої ліцензійною комісією облдержадміністрації комунальному підприємству "Водопровідно-каналізаційне господарство".

Нагадаємо, що тривалий час комісія міністерства зволікала з видачею ліцензії комунальному підприємству, і тоді міська влада звернулася за допомогою до обласного керівництва. Обласна ліцензія видана на абсолютно законних підставах, адже, згідно з чинними нормативними актами, комісії ОДА мають право видавати їх підприємствам, у яких є до ста тисяч абонентів. У КП "Водопровідно-каналізаційне господарство" таких абонентів – 92 тисячі. Однак, хто його знає, яким було б рішення міністерської комісії, членам якої навряд чи відомо, наскільки важливо для кіровоградців, щоб їх обслуговувало саме комунальне підприємство, якби не присутність на її засіданні і тверда позиція кіровоградського міського голови Володимира Пузакова.

– Спілкуючись із заступником міністра житлово-комунального господарства, яка курирує це питання, я акцентував свою увагу на тому, що за рік і два місяці, протягом яких послуги кіровоградцям надає комунальне підприємство, проблем із подачею води немає, – зазначив в інтерв’ю "Вечірній газеті" Володимир Тихонович. – Це перестало бути нашим головним болем, тоді як за часів господарювання на підприємстві ТОВ "Водне господарство" траплялися тижні, коли ми по п’ятнадцять разів збиралися на наради, аби врегулювати ситуацію із забезпеченням кіровоградців водою. Місто отримувало воду за графіком, її подача постійно була під загрозою припинення через борги перед енергетиками, водогоном "Дніпро-Кіровоград", орендарі шантажували нас цим, вимагали підвищення тарифів, виділення дотації із бюджету, при цьому не вживаючи жодних заходів для того, аби поліпшити якість послуг. За рік, що минув, комунальне підприємство замінило близько десяти кілометрів мереж, придбало нову техніку, своєчасно розраховується за електроенергію та дніпровську воду. Звичайно, проблеми ще є: наприклад, необхідно поновити схему водозабезпечення міста, модернізовувати виробничі процеси, замінити ще багато мереж. І ми обов’язково працюватимемо над цими питаннями, однак вирішити їх можливо лише за умови, що водопостачанням займатимуться люди, яким не байдуже, чи отримуватимуть жителі обласного цетру воду, які вміло і професійно виконуватимуть свої обов’язки, а не ті, хто бачить у майні територіальної громади лише засіб для одержання надприбутків, а інтереси самої громади їх жодним чином не хвилюють. У першу чергу, колишніх орендарів не хочуть бачити на підприємстві самі кіровоградці – вони бажають мати воду цілодобово.

Аргументи міського голови переконали членів комісії в тому, що він відстоює інтереси саме територіальної громади і що саме вона зацікавлена в тому, аби комунальне підприємство мало законні підстави для того, щоб працювати й далі. Тож ліцензію залишили за КП  "Водопровідно-каналізаційне господарство".

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!