ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


СКАЛАМУТИЛИ ВОДУ

Віктор ІВАНЕНКО

07.08.2009, 08:26

Напевне, у Кіровограді навіть школярі молодших класів знають, що міська влада більше року тому розірвала стосунки з товариством з обмеженою відповідальністю "Водне господарство" і що послуги з водопостачання та водовідведення в нашому обласному центрі надає комунальне підприємство "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради". Та, як не дивно, у цьому плутається дехто з працівників самого комунального підприємства. Наприклад, контролер цього КП Н.Шевченко не так давно виписала одному із підприємств-споживачів рахунок за спожиту воду, а в рахунку значилися реквізити… ТОВ "Водне господарство".

У результаті колишній орендар водоканалу отримав кілька тисяч гривень за послуги, яких не надавав. Що цікаво, турбота згадуваної контролерки про фінансову могутність екс-орендаря водоканалу не завадила їй поставити свій підпис під зверненням до міського голови Володимира Пузакова про "безчинства та узурпаторства і самоправства", які начебто чинить директор комунального підприємства Валентина Єременко.

Незважаючи на те, що цей "сигнал" можна розглядати як наполовину анонімний (бракує оригіналів підписів деяких осіб, прізвища яких зазначаються наприкінці тексту), міський голова видав розпорядження створити комісію, що мала перевірити, на- скільки викладені у зверненні відомості відповідають дійсності. Надто вже вражаючі речі повідомлялися у зверненні! (До речі, цей текст роз- містило на сайті одне з місцевих інтернет-видань, яке минулого літа у своє- му бажанні догодити екс-орендареві дійшло до того, що закликало кіровоградців не платити за воду взагалі.)

Що ж з’ясувала комісія? Як повідомила нашому кореспонденту начальник контрольної служби Кіровоградської міської ради Тетяна Пільчік, яка увійшла до складу цієї комісії в силу займаної посади, більшість відомостей, викладених у зверненні, абсолютно не відповідають дійсності. Наприклад, директора комунального підприємства Валентину Єременко звинувачено у тому, що вона перетворила діяльність КП на сімейний бізнес. Мовляв, тут працюють і чоловік Валентини Вікторівни, і родичі чоловіка.

– Не хотілося б розповідати про сімейний стан Валентини Єременко, та, оскільки саме думка про "родинний бізнес" проходить червоною ниткою через усе звернення, мушу повідомити, що Валентина Єременко з 1991 року розлучена, – каже Тетяна Пільчік. – Особи ж, на яких автори звернення вказують як її родичів, прийняті на роботу на підприємство до призначення Валентини Єременко директором.

Вигаданими виявилися відомості і про те, що "Єременко Валентина Вікторівна, далека від бухгалтерії і фінансів людина, заробляє собі на життя тим, що дає незаконні вказівки головному бухгалтеру щодо нарахування їй коштів за відрядження, у яких вона не буває, крім того, директор підприємства щомісяця економить кошти підприємства на безпідставному, систематичному знятті премій майже з усіх працівників підприємства. При цьому, щомісяця нараховує протизаконні преміальні своїм близьким підлеглим, підлабузникам (далі називаються прізвища. – Ред.)"

– Як з’ясувалося в процесі перевірки, нинішнього року Валентина Єременко себе у відрядження не відправляла і, відповідно, коштів на ці потреби не отримувала, – каже Тетяна Пільчік. – А що стосується осіб, яких автори звернення характеризують як наближених до директора, то перевіркою встановлено, що премії, передбачені колективним договором, знімалися і з них. Щоправда, як показала перевірка, не все чудово на комунальному водопостачальному підприємстві. Дехто з працівників, наприклад, примудряється за рахунок КП фінансово підтримати ТОВ "Водне господарство", яке до водопостачання та водовідведення уже понад рік не має жодного стосунку. Дехто просто ухиляється від роботи. З цими явищами директор рішуче бореться. А якщо, шановні кіровоградці, хтось із працівників водоканалу вимагатиме у вас винагороду за лояльність до виявлених порушень, знайте, що Валентина Єременко украй нетерпимо ставиться до цього. Природно, не всім сподобалося посилення контролю за дотриманням трудової дисципліни та виконанням службових обов’язків. Так з’явилося звернення, у якому Валентину Єременко звинувачено у мислимих і немислимих гріхах.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!