ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НОВЕ ЖИТТЯ СТАРОГО СТАДІОНУ

08.01.10
Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

Ще 2000 року ВАТ "Кіровоградський завод дозуючих автоматів" передав свій оздоровчий комплекс у комунальну власність територіальної громади Кіровограда. Основною складовою комплексу є футбольний стадіон, на якому проходять чемпіонати міста, області серед дітей і дорослих.

Певний час там тренувалися й гравці кіровоградської "Зірки". Однак стадіон, розташований у провулку Експери- ментальному, 2, через відсутність на ньому протягом багатьох років охорони нині – не в найкращому стані (зруйновано роздягальні для гравців та кімнату суддів і тренерів, відсутні вхідні ворота, частково бетонні плити навколо стадіону). Якщо ж цей спортивний об’єкт буде відновлено, він зможе приймати учасників футбольних турнірів не лише місцевого та обласного рівнів, а й загальноукраїнського та міжнародного.

Саме задля визначення того, що слід зробити для "підняття з колін" футбольного стадіону, там 5 січня побували міський голова Володимир Пузаков та начальник міського відділу фізкультури і спорту Олександр Куценко (на знімку). Оглянувши об’єкт, вони визнали за необхідне відновити будівлю роздягалень із суддівсько-тренерською кімнатою, встановити вхідні ворота на стадіон, лавочки для членів команд та вболівальників і тренувальну стінку для гравців. Потрібно також запровадити на об’єкті цілодобову охорону, провести водопровід та електричну мережу. Розпочати всю цю роботу, зазначив Володимир Пузаков, можна буде вже навесні. До того часу слід ґрунтовно вивчити, скільки коштів треба виділити для створення інфраструктури, потрібної для повноцінного функціонування спортивного об’єкта, а також залучити до її розбудови спонсорів, зацікавлених у перетво- ренні занедбаного стадіону на сучасний футбольний майданчик з усіма зручностями як для спортсменів, тренерів та суддів, так і для вболівальників.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!