ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ВІДЗНАКА ЗА ПЛІДНУ ПРАЦЮ

08.01.10
Юрій ЛІСНИЧЕНКО

Наприкінці грудня з нагоди 19-річчя Державної служби зайнятості в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбулася зустріч його працівників з міським головою Володимиром Пузаковим та його заступником Валентиною Пупишевою.

– Вітаючи вас зі святом, я звертаюся до вас як до колег, – зазначив Володимир Тихонович. – Адже ми всі разом докладаємо зусиль, аби в нашому місті люди мали якнайменше проблем у своєму житті. Ви виконуєте свої професійні обов’язки на найвищому рівні. Я розумію, що є обставини, які лише ваша установа змінити не може. Але те, що вам до снаги, ви робите, даючи людям можливість як працевлаштуватися за своєю спеціальністю, так і здобувши з допомогою центру нову. За це вам від міської влади, від усіх мешканців Кіровограда велика дяка.

Володимир Пузаков вручив директорові КМРЦЗ Аллі Поліщук Почесну грамоту Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету, квіти й цінний подарунок, якими міська влада відзначила плідну роботу колективу установи. Побажав працівникам і їхнім сім’ям щастя та здоров’я в новому році.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!