ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ЧЕРВОНІ ТРОЯНДИ – ІМЕНИННИЦІ

Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)

10.07.2009, 11:02

Двадцять один рік пропрацювала у відділі житлово-комунального господарства Кіровоградського міського виконавчого комітету Надія Олександрівна Головко. З 1963 по 1984 рік трудилась на відповідальних посадах, відала благоустроєм нашого міста та його озелененням. Пам’ятає, як в обласному центрі виникали нові мікрорайони, зростали новобудови, тож треба було впорядковувати нові транспортні магістралі – вулиці Жовтневої Революції, 50 років Жовтня, Короленка. Слідкувати за ходом робіт з озеленення кіровоградських вулиць було прямим обов’язком Надії Олександрівни, адже вона курирувала міський трест зеленого господарства. Пам’ятає, як партійні органи, які тоді керували усіма галузями міського господарства, поставили непросте завдання – у нових мікрорайонах висадити мільйон червоних троянд. І комунальні служби успішно впорались із цим завданням. Старожили ще не забули, яким зеленим і затишним був Кіровоград у 60-80-ті роки минулого століття. Чимала заслуга в цьому і Надії Олександрівни.

Днями вона відсвяткувала своє 80-ліття. Привітати її із цією знаменною датою прийшли міський голова Володимир Пузаков та начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк. Відзначаючи вагомий внесок Надії Головко в розбудову та благоустрій рідного міста, міський голова вручив їй Почесну грамоту Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету, грошову винагороду і цінний подарунок. Подякувавши за сумлінну працю на благо Кіровограда та кіровоградців, Володимир Тихонович побажав  іменинниці міцного здоров’я, радості та поваги з боку дітей, онуків, правнуків.

А ними не натішиться Надія Олександрівна. Разом із чоловіком Анатолієм Макаровичем виховали двох дітей, тепер вболівають за долі чотирьох онуків, радіють спілкуванню із правнуком. Це дружна і згуртована родина, де молоді поважають старших, шанують за їхній життєвий досвіт та нелегке трудове життя. Молодше покоління радує дідуся та бабусю успіхами у навчанні, своїми першими перемогами й здобутками. Тож хай щастить і надалі вам, шановна Надіє Олександрівно!

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!