ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ВОЛОДИМИР СЛІВНОВ – НОВИЙ СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ

Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)

10.07.2009, 11:06

На черговому сесійному засіданні міської ради, яке відбулось шостого липня, після розгляду депутатських запитів щодо надання матеріальної допомоги незаможним членам територіальної громади, депутати вдруге поставили питання про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради Руслана Мишериченка.

Нагадаємо, що минулого разу воно не набрало необхідної кількості голосів. Сам Руслан Валерійович вважає, що, такі питання, відповідно до регламенту, не можна вносити двічі поспіль протягом однієї сесії, однак депутати – іншої точки зору. На вимогу п’яти фракцій вони внесли його до порядку денного для вирішення таємним голосуванням. Цього разу зазначене рішення набрало 48 депутатських голосів за необхідного мінімуму 39. Замість Руслана Мишериченка був обраний представник фракції "Наша Україна" Володимир Слівнов, який тут же і зайняв місце секретаря міської ради в президії. Не відкладаючи кадрові питання у довгий ящик, депутати проголосували і за зміни у складі виконавчого комітету міської ради. Замість колишнього секретаря вакантне місце зайняв нині обраний.

За наполяганням фракції БЮТ були внесені й певні зміни до складу територіальної виборчої комісії. Замість голови ТВК Леоніда Багна за поданням Народної партії України був обраний Андрій Середа, а секретарем замість БЮТівця Геннадія Ушакова став знову ж таки представник цього блоку Павло Топчій. Також Партія регіонів вивела із складу ТВК двох своїх представників – Андрія Кушнієнка та Ганну Ніжнікову.

Протягом кількох останніх сесійних засідань народних обранців зустрічали і проводжали пікети з числа дрібних приватних підприємців, які наполягали розірвати договір оренди на земельні ділянки з двома іншими приватними підприємцями Рибалкіним та Хрикіним. Предмет тривалого конфлікту між обома сторонами – газонна частина та тротуар по вулиці 50 років Жовтня. На попередніх засіданнях депутати скасували свої рішення про передачу Рибалкіну в оренду земельної ділянки на газонній частині по вулиці 50 років Жовтня, а на засіданні у понеділок відмінили й рішення про передачу в оренду земельної ділянки у сквері Слави.

У четвер же, дев’ятого липня, депутати, які знову зібрались для проведення чергового сесійного засідання, більшістю голосів скасували своє рішення про передачу в оренду земельної ділянки на тротуарі по тій же таки вулиці, при вході у Колгоспний ринок підприємцю Хрикіну. Соціалістка Олена Костенко запропонувала свій проект рішення про передачу в оренду цієї частини вулиці на час економічної кризи підприємцям, що розташувались тут для здійснення торгівлі. Але у представника юридичного відділу міської ради виникло кілька зауважень з приводу викладених у документі положень, які суперечили чинному законодавству, тому частина депутатського корпусу вирішила його не підтримувати.

На цьому ж засіданні була озвучена заява нещодавно звільненого з посади секретаря міської ради Руслана Мишериченка про створення у міській раді депутатської групи "Порядок та порядність". До неї увійшли шестеро депутатів-БЮТівців (Руслан Мишериченко, Сергій Ткаченко, Тарас Рева, Василь Білобородов, Володимир Кириченко та Сергій Дьомін). Також Руслан Мишериченко, який віднині є просто депутатом, звернувся із запитом до міського голови Володимира Пузакова стосовно застосування системи "Рада" на подальших сесійних засіданнях, яка поки що не працює. Володимир Пузаков дав доручення працівникам апарату міської ради ретельно вивчити питання, звірити усі документи стосовно проплат фірмі, яка монтувала зазначену електронну систему, і якщо немає жодних перешкод, уже на наступному засіданні запустити "Раду" в дію.

Також депутати вивели з числа членів постійних депутатських комісій Володимира Слівнова та Валентину Пупишеву, які відтепер займають посади секретаря міської ради та заступника міського голови відповідно. Було проведено розподіл додаткового обсягу субвенцій із обласного бюджету для дітей-сиріт і для районних управлінь праці та соціального захисту населення. Решта часу на сесійному засіданні була присвячена розгляду земельних питань.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!