ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НОВИНИ ВІД ВЛАДИ

Олена КОБЕЦЬ

11.09.2009, 09:12

12 вересня – загальноміський суботник

12 вересня 2009 року, в рамках місячника благоустрою території міста, у Кіровограді відбудеться загальноміський суботник.

Напередодні свята – 255-ї річниці заснування обласного центру, наведуть порядок на закріплених територіях колективи підприємств, установ та організацій Кіровограда.

За інформацією начальника відділу будівництва та благоустрою департаменту ЖКГ Геннадія Юдіна, працівники виконавчих органів міської ради у день суботника очистять від сміття набережну Інгулу, від мосту по вулиці Кірова до мосту по вулиці Жовтневої Революції, допоможуть у прибиранні парку Пушкіна, де 20 вересня відбудеться один із найцікавіших заходів Дня міста – свято "Козацькі забави", та наведуть лад на площі перед міською радою, відкриття якої заплановане на 19 вересня.

Міська рада закликає усіх кіровоградців вийти на загальноміський суботник, щоб на свій день народження наше місто мало красивий і ошатний вигляд.

Театр танцю "В гостях у казки" полонив Італію

Театр танцю "В гостях у казки" Новенської селищної ради міста Кіровограда став лауреатом  ІІ Міжнародного  фольклорного фестивалю "Адріатичне море", на якому представляв Україну.

Фестиваль проходив в італійському місті Пезаро. Юні танцюристи побували на справжньому мистецькому святі, на яке завітали колективи з восьми країн світу. Діти різних національностей дарували численним глядачам таланти і традиції рідного краю. Кіровоградці показали на фестивалі фольклорні номери "Українські візерунки", гуцульський танок "Гонивітер", закарпатський танок, "Залицяння", "Дівчина-калина", українську польку "На вигоні". За словами членів журі фестивалю, наші земляки продемонстрували взірець народного танцю, дійсно казкове шоу, яке полонило і їх, і глядачів.

Танцюристи кіровоградського колективу не лише гідно представили Україну, а й добре відпочили, ознайомилися з культурними традиціями , побували на різноманітних екскурсіях. Під час подорожі по Італії відвідали Венецію, Рим, Ватикан. Цікаво, що в Римі, біля Колізею, діти зустрілися з одним із перших випускників колективу Михайлом Сандулом, який проживає і працює в Римі. Також танцюристи побували у столицях Австрії та Угорщини.

Тур здійснювався на комфортабельному автобусі, наданому туристичним агентством "Форте-В" (директор – Вікторія Бойченко).

Члени колективу, його керівник заслужений працівник культури України Ірина Русул, батьки дітей та педагоги висловлюють теплі слова вдячності кіровоградському міському голові Володимиру Пузакову та депутатам Кіровоградської міської ради за фінансування цієї поїздки, за надану можливість показати світові наше українське мистецтво, а кіровоградським дітлахам – побачити найвеличніші міста світу. Глибока подяка за постійну підтримку колективу – і Новенській селищній раді.

Приходьте на святковий ярмарок

У суботу, 12 вересня, на площі Богдана Хмельницького відбудеться ярмарок сільськогосподарської продукції, присвячений Дню міста, організований за сприяння обласної та міської влади.

Свою продукцію представлять усі райони області, кіровоградські підпри- ємства харчової промисловості. Ціни й асортимент продукції вас приємно порадують. Початок – о восьмій годині.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!