ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ЇХ ПОЄДНАЛО МИСТЕЦТВО

11.12.09
Юрій ЛІСНИЧЕНКО

5 грудня в Кіровограді, біля приміщення синагоги – колишнього клубу Калініна заводу "Гідросила" до якого відійшов репетиційний зал самодіяльного заслуженого ансамблю танцю УРСР "Ятрань", створеного 1949 року, – зібралися його учасники різних поколінь.

Як і в роки гучної слави колективу, душею зустрічі став багаторічний його керівник почесний громадянин Кіровограда Анатолій Кривохижа. "Ятранці" радо вітали один одного, адже багато хто з них зараз мешкає в інших містах нашої країни та за кордоном, тому зустрічаються вони не так часто, як того хотіли б. Представники різних професій, вони назавжди лишилися членами однієї великої творчої родини.

 Тривалий час в ансамблі танцював і кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. Тож і він завітав на зустріч, присвячену шістдесятиліттю рідного йому танцювального колективу.

Учасники зустрічі поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої в пам’ять про шість десятків років, протягом яких "Ятрань" славив Кіровоград не лише в області, Україні, інших республіках СРСР, а й у всьому світі.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!