ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


З ПІСНЕЮ Й ДОБРОМ У СЕРЦЯХ

11.12.09
Юрій ЛІСНИЧЕНКО

З 12 вересня містами нашої держави їздять учасники акції "З Україною в серці!" – провідні артисти української естради. 13 грудня співочий "десант" – Олександр Пономарьов, Ірина Білик, улюбленці молоді Потап та Настя Каменських, дівоча група "ХS" й автор пісні "Червоне серце", яка визначає лейтмотив акції й громадянську позицію її учасників, Влад Цвєтаєв – побував у Кіровограді. На центральній площі обласного центру учасники мистецької акції дали грандіозний концерт, якому не завадила холодна дощова погода. Чимало людей прийшло, щоб побачити та почути улюблених виконавців.

А перед концертом співаки провели прес-конференцію (на знімку), на якій, відповідаючи на запитання кіровоградських журналістів, намагались донести важливість історичного моменту, який постав перед Україною, коли справді не час сидіти по домівках та відмовчуватись або лаяти владу на кухнях, думаючи, що ніщо не залежить від тебе особисто. Тож акція "З Україною в серці!", організована на підтримку кандидата у президенти нинішнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, стала закликом до активної позиції на нинішніх виборах. Артисти зазначали: "Юлія Тимошенко вдало поєднує в собі надзвичайну жіночність та твердість характеру, силу волі" (Олександр Пономарьов), "Якби існував хіт-парад українських політиків, то перше місце в ньому, безумовно, посіла б Юлія Тимошенко з її надзвичайною працездатністю, невичерпною енергією, досвідом у подоланні проблем як державного масштабу, так і тих, перед якими щодня постає кожен мешканець України" (Ірина Білик).

Учасники акції розповіли, як доброзичливо зустрічали їх у великих та малих містах нашої держави. І якщо жителі обласних центрів та міст-"мільйонників" досить розбалувані виступами провідних виконавців, то для мешканців малих містечок подібні зустрічі стали подіями надзвичайного масштабу, адже часто і влада, і артисти просто забувають про існування таких населених пунктів, де проживають найвідданіші поціновувачі українських зірок.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!