ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


"КІРОВОГРАД – МІСТО МАЙБУТНЬОГО"

11.12.09
Олена КОЛЕСНИКОВИЧ

Таку назву має спільна програма дій, розроблена в рамках угоди про соціальне партнерство між міською владою Кіровограда та громадськістю міста в особі організації "Прес-клуб реформ". Цю угоду підписали минулого вівторка міський голова Володимир Пузаков та координатор прес-клубу Вікторія Талашкевич (на знімку).

– Мета програми "Кіровоград – місто майбутнього" – вплив на національне, демократичне, соціальне та економічне відродження міста спільними діями влади і громади, підвищення його туристичної, інвестиційної привабливості, зміцнення принципів стабільного й ефективного місцевого самоврядування, меценатства і філантропії, а також відродження історичних традицій Кіровограда, – зазначив на прес-конференції, присвяченій цій події, Володимир Пузаков. – До речі, за останній час нам вдалося досягти досить плідних результатів саме у співпраці з меценатами. Нагадаю, що завдяки фінансовій підтримці Євгена Бахмача, Андрія Райковича, Павла Штутмана було встановлено пам’ятник Олександру Пашутіну, за допомоги місцевих бізнесменів ми реконструювали площу перед міською радою. На досягнутому не зупинилися. Так, плануємо уже наступного року встановити між старим та новим корпусами педуніверситету пам’ятник Винниченку, меценатами уже погодилися стати ті ж Євген Бахмач, Андрій Райкович, а також колишній випускник цього закладу Ігор Шаров. Готуємося і до реконструкції вулиці Леніна, теж долучаємо до цієї роботи підприємців. Одним із перших зробити свій внесок у реконструкцію Театральної площі та встановлення пам’ятника українським корифеям погодився Станіслав Берьозкін... Реалізація ж програми "Кіровоград – місто майбутнього" дозволить активізувати співпрацю влади не лише з бізнесом, а й громадськими організаціями.

За словами Вікторії Талашкевич, головною особливістю програми є повна відсутність бюджетного фінансування тих ініціатив, які будуть реалізовані спільно владою, громадою та бізнесом. Вікторія звернула увагу на те, що протягом останніх років громадські організації міста залучили чималі кошти від донорських організацій для реалізації суспільно корисних ініціатив. Вони ефективно співпрацюють із місцевим бізнесом, залучаючи підприємців до благодійних проектів. Підписання угоди та реалізація вищезгаданої програми, зазначила координатор прес-клубу, інтенсифікує їх взаємодію із владою.

Програма "Кіровоград – місто майбутнього" має кілька розділів – "Кіровоград – соціально відповідальний", "Кіровоград – екологічно чистий", "Кіровоград – туристичний", "Діловий та інвестиційний брендінг міста", "Кіровоград – багатонаціональний" та "Кіровоград – місто дружнє для дітей!". Конкретні кроки, які будуть реалізовані вже найближчим часом, – проведення конкурсу на створення логотипу міста для формування цілісного позитивного образу Кіровограда, розробка сайту-візитки, який нестиме інформацію про туристичну, ділову та інвестиційну привабливість обласного центру, активізація "гарячої телефонної лінії" міської влади, втілення в життя проекту, спрямованого на краще розуміння дітьми історії Кіровограда через встановлення стендів "Стіна міста" у школах.

Учасники прес-конференції запросили до співпраці всі бізнесові організації, зацікавлені стати партнерами у програмі.

Під час цієї ж прес-конференції Володимир Пузаков передав диплом переможця VII Всеукраїнського конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування розробнику проекту голові Кіровоградської обласної організації інвалідів "Союзу організацій інвалідів України" Сергію Подорожному. Цей диплом Володимиру Тихоновичу вручили у понеділок у Києві під час урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування.

– Це якраз і є приклад співпраці між владою та громадськими організаціями, яка дала позитивний результат, – зауважив Володимир Пузаков. – Проект, який підтримали члени виконкому, депутати Кіровоградської міської ради і який переміг у всеукраїнському конкурсі, має назву "Вільний доступ – ефективне самоврядування" і спрямований на забезпечення універсальної доступності центральних вулиць Кіровограда людям з обмеженими фізичними можливостями.

Окремо під час прес-конференції міський голова зупинився на темі реконструкції скверу Слави – зважаючи на численні спекуляції з цього приводу на одному з місцевих телеканалів. Володимир Пузаков нагадав, що дозвіл на будівництво супермаркету на третині території скверу Слави був виданий у 2004 році, задовго до початку діяльності на посаді міського голови Володимира Пузакова. У даному випадку міській владі залишається лише жорстко контролювати хід проектних і будівельних робіт на цій ділянці землі. Міський голова зауважив, що саме наполегливість нині діючої влади змусила орендаторів землі змінити проект з типового одноповерхового на оригінальний двоповерховий, який має стати справжньою окрасою цієї частини міста. Щодо самого скверу Слави, міський голова звернув увагу, що він у теперішньому стані жодним чином не відповідає своєму статусу і потребує значних інвестицій для реконструкції.

Володимир Пузаков запевнив журналістів, що будівництво супермаркету не розпочнеться раніше, ніж буде проведено благоустрій території скверу. При цьому, після реконструкції пам’ятника і зеленої зони, одне з улюблених місць відпочинку кіровоградців має виглядати не гірше за площу перед міською радою.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!