ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ПОХОВАЛИ ПІРОТЕХНІКУ

11.12.09
Олена КОЛЕСНИКОВИЧ

У деяких кіровоградських супермаркетах раптово щезли з прилавків піротехнічні вироби. А перед цим адміністрації цих закладів отримали повідомлення про те, що працівники органів державного пожежного нагляду ідуть до них з перевірками.

Про це йшлося на нараді, яку провів учора з представниками правоохоронних, контролюючих органів, закладів торгівлі та громадського харчування заступник міського голови Микола Цуканов (на знімку).

Утім, дефіциту піротехнічних виробів у Кіровограді перед Новим роком не передбачається. Схоже на те, що дехто з торговців просто приховав вибухонебезпечну продукцію на час перевірок. Щоб запобігти випадкам, подібним до недавньої трагічної події у Пермі, влада Кіровограда вирішила нагадати продавцям піротехніки, що їхня діяльність належить до розряду ліцензованих і що діє певний порядок зберігання та реалізації такої продукції. За словами Миколи Цуканова, профільне управління міської ради уже перевіряє торговців піротехнічними виробами, і, як показали перші рейди, не всі з цих суб’єктів господарювання мають ліцензії та сертифікати відповідності на продукцію. Заступник начальника Кіровського відділу міліції Андрій Таран запевнив, що порушників правил торгівлі притягатимуть до відповідальності.

Міська влада підготувала й звернення до кіровоградців, у якому викладено ось які настанови: купувати лише сертифіковані піротехнічні товари і тільки у стаціонарних торговельних закладах, які мають ліцензії; перед використанням таких виробів читати інструкції до них (відсутність інформації українською мовою означає, що товар – не сертифікований); не застосовувати піротехніку, термін придатності якої минув; не дозволяти дітям користуватися такими виробами без нагляду дорослих.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!