ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО ВЛАСНИМИ ТАЛАНТАМИ

11.12.09
Оксана ВЕРСТЮК

Сьомого грудня – в День місцевого самоврядування в актовій залі міської ради зібрались люди, чия праця спрямована на розвиток територіальної громади Кіровограда, захист прав населення та формування громадянського суспільства. Із привітаннями до присутніх звернувся секретар міської ради Володимир Слівнов.

Він, зокрема зазначив, що, незважаючи на економічну кризу, в місті вдалося реалізувати ряд соціальних проектів. Поліпшився зовнішній вигляд вулиць, активно ремонтуються дороги, тротуари, впорядковуються прибудинкові території, великого значення надається розвитку соціально-культурної сфери тощо. І хоча на святкуванні міський голова Володимир Пузаков не був присутній (того дня він перебував у Києві на урочистостях з нагоди Дня місцевого самоврядування), але він переказав свої вітання всім, з ким щодня працює на благо нашої територіальної громади. Щирими оплесками привітали учасники свята працівницю управління капітального будівництва міської ради Катерину Тарасевич (на знімку), яка цього дня відзначила ювілей.

 Як виявилося, працівники виконавчих органів міської ради – не просто висококваліфіковані фахівці своєї справи, а й творчо обдаровані особистості. В цьому вдалось пересвідчитись на святковому концерті, підготовленому ними для своїх колег. Гучними оплесками вітали присутні виконавців пісень, хореографічних композицій, гумористичних номерів тощо. А на завершення учасники свята переглянули фільм-жарт про будні та свята працівників міської ради. Словом, у залі панувала по-домашньому тепла атмосфера, яка додала всім святкового настрою.

*  *  *

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися і в облдержадміністрації. Зі святом присутніх на заході привітали голова обласної ради Микола Сухомлин та в.о. першого заступника голови ОДА Анатолій Ревенко. Кращим працівникам органів місцевого самоврядування вони вручили державні нагороди та обласні відзнаки.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!