ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ІНВАЛІДАМ – УВАГА Й ТУРБОТА МІСЬКОЇ ВЛАДИ

11.12.09
Юрій ЛІСНИЧЕНКО

Третього грудня, у Міжнародний день інвалідів, весь світ підбивав підсумки діяльності урядів різних країн, їх місцевих громад, спрямованої на створення для людей з обмеженими можливостями сприятливих умов активної участі в житті суспільства.

У Кіровограді представники міської ради 3–5 грудня побували в організаціях інвалідів і спеціальних навчальних закладах. 3 грудня заступник міського голови Валентина Пупишева завітала до клубу Українського товариства сліпих у Кіровограді. Виступила перед присутніми, побажала їм щастя, здоров’я і від міської влади вручила групі членів товариства грошову допомогу. Того ж дня Валентина Пупишева і заступник начальника міського управління освіти Валентина Брагіна відвідали спеціальну загальноосвітню школу № 2, а заступник начальника міського управління освіти – ще й навчально-виховне об’єднання “Спеціальна загальноосвітня школа – дитячий садок для дітей з вадами слуху”. Малята з радістю зустріли дорогих гостей. Вихованці показали, як уміють танцювати, співати, розповідати вірші. Гості приїхали не з пустими руками, а з вагомими подарунками для навчальних закладів та солодощами і фруктами для дітей.

Наступного дня Валентина Пупишева й Валентина Брагіна побували в дошкільному навчальному закладі № 47 "Горобинка" й спеціальній загальноосвітній школі № 1. Дошкільнятам вони привезли в подарунок альбоми для малювання й олівці, а школярам – кошики з цукерками й фруктами. Діти ж потішили гостей концертом, показали їм свої малюнки.

У суботу Валентина Пупишева побувала у кіровоградському клубі Українського товариства глухих. Відзначивши вагому роль членів товариства в житті нашої місцевої громади та побажавши їм усіляких гараздів, вона вручила від міської влади групі представників УТОГ матеріальну допомогу.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!