ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


УЧИТИСЬ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО…

12.02.10
Ганна ГОРОБЦОВА, Олег ШРАМКО (фото)

До цієї аксіоми прислухались у Кіровоградському інституті розвитку людини "Україна", тому з першого вересня за студентські парти цього навчального закладу сіли… пенсіонери. Понад 70 студентів-слухачів потрапили до Вищої народної школи й сьогодні можуть раз на тиждень ознайомлюватися з основами комп’ютерної грамоти, вивчати іноземні мови та здобувати знання з основ здоров’я.

Ректор інституту доктор педагогічних наук Олександр Барно стверджує, що записатись на ці безкоштовні курси може кожен пенсіонер, який бажає навчатись.

– Був би студент готовий навчатись, а вчитель знайдеться, – сказав Олександр Миколайович. – Кожному із цих наших слухачів хочеться йти в ногу з часом, учитись і осягати нове. Наші викладачі навчають їх користуватись комп’ютерами, за бажання вони можуть вивчати англійську, німецьку мови чи навіть латинь. Людей середнього і старшого віку дуже цікавить, як зберегти здоров’я, як не дати хворобам заволодіти тілом. А у нас – і курси масажу,і гімнастика, і цікаві та корисні лекції.

Чотири рази на місяць, на другу зміну в середу, на дві пари до інституту розвитку людини "Україна" приходять немолоді студенти. На першій парі вони зустрічаються з цікавими людьми, а вже на другій вчаться користуватися всесвітньою мережею Інтернет або вивчають іноземні мови. У кінці року кожен з них отримає відповідний сертифікат. Інститут готує літопис з фотокартками випускників, які отримає кожен студент-пенсіонер…

На одну з перших пар до цих студентів завітав міський голова Володимир Пузаков (на знімку), який розповів присутнім про те, що йому вдалося зробити, перебуваючи на своїй посаді. Зупинився він на нинішніх міських проблемах, а також поділився планами на майбутнє. У літніх людей було багато запитань до керманича міста. На більшість з них той дав вичерпні відповіді. Цікавляться пенсіонери не лише проблемами міста, а й загальнодержавними. Наприклад, чому не працюють заводи, фабрики, чому такий занепад у державі. Наприкінці зустрічі Володимир Пузаков подякував усім за активну життєву позицію і сказав, що переконався в тому, що вчитися насправді ніколи не пізно.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!