ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ТЕРИТОРІЯ СВІТЛА

12.02.10
Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

Велика Балка – за крок до повного відновлення на ній вуличного освітлення. Одним з етапів цього є реанімація понищеного в попередні роки "світлового господарства" на десяти вулицях мікрорайону.

Минулої п’ятниці працівники КП "Міськсвітло" завершували прокладання електродротів, чіпляли світильники на залізобетонні стовпи уздовж заасфальтованої торік вулиці Новгородської. Подивитися на результат їхньої роботи приїхали міський голова Володимир Пузаков із заступником директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку міської ради Володимиром Горбатенком та кіровоградськими журналістами. Зупинившись біля ЗОШ № 2, вони поспілкувалися з батьками учнів і вчителями навчального закладу, які відзначили, що тепер у темну пору і школярам, і жінкам-учителям не ввижатимуться за кожним деревом примари. Люди дякували представникам влади, а ще попросили ввести новий маршрут громадського транспорту, який проходитиме вулицею Новгородською.

– Дуже важливо, – сказав Володимир Пузаков, – що вдалося виділити необхідні кошти з міського бюджету й відновити вуличне освітлення на деяких вулицях нашого міста. Я радий, що вулиця Новгородська буде безпечнішою у вечірній час, адже саме тут знаходиться загальноосвітня школа № 2. Тепер батьки не хвилюватимуться за своїх дітей, котрі йтимуть до школи й повертатимуться з неї освітленою вулицею. Ваша пропозиція пустити маршрутне таксі Новгородською слушна. Тож найближчим часом міська влада її розгляне. А ще хочу сказати, що до першого вересня (після затвердження державного й міського бюджетів, напевно, така можливість стане реальною) школярі ЗОШ № 2 увійдуть у класи нового шкільного корпусу, в якому на сьогодні лишилося виконати внутрішні опоряджувальні роботи…

Представники міської влади разом з журналістами поспілкувалися і з електриками, частина з яких працювала на висоті, інша ж забезпечувала їм таку можливість. Ті розповіли, що подекуди на Великій Балці довелося не лише чіпляти світильники та вішати електропроводи, а й встановлювати для цього стовпи. І що вони вже забезпечили вуличним освітленням провулки Об’їзний та Степовий, вулиці Харківську, Полтавську й Карпатську. На черзі – ще кілька їхніх великобалківських сусідів.

Після завершення відновлення вуличного освітлення на десяти вулицях Великої Балки спеціалісти КП "Міськсвітло" продовжать цю роботу в інших куточках Кіровограда.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!