ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ЗАПРОШУЄ "МАЙСТЕРНЯ 305"

13.11.09
Віктор ІВАНЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

Згадати молодість вирішили харківські художники Сергій Рибін, Михайло Сватула та Сергій Новиков і назвали виставку своїх робіт "Мастерня 305" – в пам’ ять про приміщення, в якому опановували образотворче мистецтво, навчаючись кілька десятків років тому в знаменитому на весь СРСР Харківському художньо-промисловому інституті.

Нині цей навчальний заклад називається Харківською державною академією дизайну та мистецтв, а Сергій Рибін – її проректор. Михайло Сватула працює у цьому ж навчальному закладі викладачем кафедри малюнка. Сергій Новиков – вільний художник, але не порвав зв’язків з альма-матер.

Можливість побачити роботи "Майстерні 305" випала і кіровоградцям. Це сталося завдяки заступникові кіровоградського голови Миколі Цуканову – людині, не байдужій до мистецтва та добре відомій у місцевих художницьких колах. Кілька місяців тому за його сприяння у Кіровограді відбулася виставка робіт нашого земляка Сергія Новикова. Художник залишився задоволений смаком наших поціновувачів мистецтва. Поділившись своїми кіровоградськими враженнями із Рибіним і Сватулою, Новиков схилив їх до того, щоб влаштувати в нашому місті спільну виставку. Організаційні клопоти знову взяв на себе Микола Цуканов. Художники за це йому дуже вдячні. "Тиждень пишу, два тижні рами роблю", – так алегорично висловився голова обласного відділення Національної спілки художників України Михайло Надєждін про важливість організаційної складової будь-якого вернісажу.

"Ці роботи нікого не залишають байдужими", – сказала, оглянувши роботи харків’ян, заступник міського голови Валентина Пупишева. А вони й справді чудові – і натюрморти Михайла Сватули, і ніжні морські пейзажі (виконані дешевою акриловою фарбою!) Сергія Рибіна, і варіації із Гоголем Сергія Новикова. Утім, що розказувати – краще один раз побачити…

Часу залишилося небагато – до 15 листопада. Отож, поспішайте до художньо-меморіального музею О.Осмьоркіна.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!