ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!

15.01.10
Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

Напередодні та в день Різдва Христового міський голова Володимир Пузаков зустрівся з представниками християнських організацій Кіровограда. Віряни різних конфесій відзначили його значний внесок у їх становлення і зміцнення.

Шостого січня до очільника міської влади завітав настоятель Свято-Успенського собору архімандрит Боголєп разом з кількома парафіянками. Вони подякували йому за сприяння в діяльності як їхньої, так й інших парафій, проспівали колядки та щедрівки. За традицією, міський голова віддячив дорогим гостям за їхні добрі побажання смачними наїдками й напоями та іншими подарунками.

Того ж дня кабінет Володимира Пузакова щедро засіяли зерном колядники з музичної школи №1 імені Генріха Нейгауза. Діти не лише проспівали різдвяні щедрівки і колядки, а й показали театралізоване дійство про народження Христа. Директор музичної школи Євгенія Малявкіна подарувала міському голові герб Кіровограда й буклети з розповіддю про школу. Той подякував щедрувальникам за увагу до нього й наповнив їхню торбу різноманітними смаколиками.

Сьомого січня Володимир Пузаков побував у Будинку вчителя на різдвяному богослужінні кіровоградської громади новоапостольської церкви. До її вірян уже вшістнадцяте саме на Різдво приїхав окружний євангеліст з Німеччини Манфред Шьоненберг. Він звернувся до парафіян та присутніх на святковому богослужінні вдів ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС з побажаннями добра й благополуччя. Володимир Пузаков привітав усіх зі світлим святом Різдва Христового, побажав віри, надії й любові, подякував членам громади та Манфредові Шьоненбергу за їхню доброчинну діяльність протягом усіх шістнадцяти років існування в місті осередку новоапостольської церкви, парафіянами якої є близько десяти мільйонів осіб у всьому світі. А також подарував гостеві з Німеччини на добру згадку картину із зображенням будівлі Кіровоградської міської ради й оновленого майдану перед нею. Після завершення святкового богослужіння усі присутні на ньому отримали подарунки.

Цього ж дня у Спасо-Преображенському соборі відбулося свято, на якому дорослі з ансамблю "Любисток" при Будинку вчителя та діти з недільної школи при храмі поблизу виставленого на подвір’ї вертепу співали різдвяні пісні, слухали привітання з Новим роком від Діда Мороза, а також віншування з Новим роком та Різдвом Христовим від міського голови Володимира Пузакова й голови обласної ради Миколи Сухомлина. Вони побажали всім кіровоградцям добра і здоров’я, радості й миру. Володимир Пузаков до того ж від міської влади подарував недільній школі комп’ютер.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!