ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


СВЯТО – НЕ ПРИВІД ПОТОНУТИ У СМІТТІ

15.01.10

На новорічні та різдвяні свята без застілля ніяк не обійтися, тож кіровоградці ринули за покупками в супермаркети. Для великих магазинів це – непоганий привід отримати додаткові прибутки, і вони ним скористалися. Однак, не всі при цьому врахували, що й сміття після відвідування такої кількості покупців у ці дні буде значно більше, ніж у звичайні дні. Як наслідок, прилеглі території до деяких із супермаркетів на свята були завалені сміттям.

Зокрема, начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов пред’явив з цього приводу претензії супермаркетам мережі АТБ ТОВ "АТБ-Маркет". Про це він повідомив на апаратній нараді у понеділок, яку провів кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. За словами Віктора Іванова, на час перевірок у незадовільному санітарному стані були контейнерні майданчики та прилеглі території магазинів на вулицях Пашутіна, Полтавській, Габдрахманова. Торговельний об’єкт АТБ на вулиці Габдрахманова, за інформацією начальника спецінспекції, узагалі не забезпечений контейнерами для збору побутових відходів, відсутній договір на їх вивезення, а після проведення земляних робіт з прокладання комунікацій територія не благоустроєна. Факти недобросовісного ставлення керівництва АТБ, за словами Віктора Анатолійовича, мають систематичний характер, тож спецінспекція розпочала підготовку матеріалів до прокуратури та суду.

Володимир Пузаков, враховуючи цю інформацію, доручив перевірити всі великі супермаркети, а в четвер за його дорученням заступник міського голови – директор департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Микола Цуканов провів нараду з керівниками великих та дрібних торговельних об’єктів міста. На ній порушувалось питання обов’язкового укладання угод з підприємствами "РАФ-плюс" та "Універсал-2005" на вивезення твердих побутових відходів, а також належного прибирання територій, прилеглих до магазинів, особливо в період снігопадів, посипання тротуарів під час ожеледі. Про актуальність останньої проблеми свідчить те, що останнім часом почастішали звернення кіровоградців до травмопункту (майже 20 чоловік щодня) через травми, отримані під час падіння на вулицях.

За словами Віктора Іванова, є претензії щодо неналежного стану територій навколо магазинів "Мелодія", "Фокстрот", "Барва", "Дитячий світ", "Імперіал", "Екселент", "Мурай", "Лісова пісня", біля Центрального ринку, ринку "Європейський" та ряду інших торговельних об’єктів.

Начальник відділу розвитку торгівлі та громадського харчування Володимир Каленчук попередив підприємців, що на найближчій сесії міської ради буде прийнято положення про порядок видачі дозволів на ведення окремих видів підприємницької діяльності, де обов’язковим пунктом буде наявність договору на вивезення твердих побутових відходів та довідки із спецінспекції з благоустрою міста.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!