ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ЛЮБИТИ КНИГУ ЗА ПОКЛИКАННЯМ ДУШІ

17.07.2009, 09:58

Протягом кількох останніх років підприємство книжкової торгівлі ЗАТ "Книжковий світ" є лідером національного бізнес-рейтингу в галузі "Роздрібна торгівля книгами, газетами та канцелярськими товарами" за такими критеріями: "Обсяг реалізованої продукції", "Прибуток", "Продуктивність праці" та "Заробітна плата". Також, за даними Державного комітету статистики, у 2008 році колектив зайняв перше місце в області у сфері книготоргівлі. Кіровоградці добре знають і шанують цей магазин, називають його не інакше, як "книжковий на Набережній". Очолює підприємство вже багато років поспіль досвідчений працівник торгівлі Катерина Гаврилова, яка мало не все своє життя присвятила продажу книжок, і у минулому році отримала звання "Золоті руки України".

– У цій сфері я працюю з 1976 року, – розповіла Катерина Минівна. – За моєї участі цей магазин і відкривався у 1986 році. Тоді ми всім колективом працювали на новобудові, щоб новий торговельний об’єкт був зданий в експлуатацію вчасно. Саме з того часу і трудимося тут, не змінивши адреси розташування. Першим директором магазину була Лідія Кужеєва, а з 1993 року колектив очолила я.

Багато років спливло з того часу, багато труднощів довелось подолати колективу, щоб досягти у роботі нинішніх високих результатів, адже відомо, що книготоргівля у нашій країні чомусь не в пошані, немає жодних преференцій ні книговидавцям, ні тим, хто реалізовує зазначену продукцію. Відсутні пільгові кредити, обмаль обігових коштів, щоб належним чином розвиватись. До недавнього часу великі кошти витрачались на орендну плату, але зуміли викупити приміщення, тепер же всі зусилля спрямовують на виплату кредиту, завдяки якому це і стало можливим.

Виживають за рахунок широкого асортименту навчальної літератури, адже відомо, що саме цей магазин лідирує за наявністю учбових та наочних посібників, картографічної продукції, канцелярського і шкільного приладдя. У найближчому майбутньому тут планують розширити відділ художньої літератури. Це чи не єдиний магазин, де реалізовуються видання місцевих письменників.

Зараз у світі популярна така форма спілкування між читачами, як "бук-кросінг". Вона передбачає вільний та безкоштовний обмін виданнями між тими, хто любить читати, цінує літературу й бажає до цієї справи залучити найбільшу кількість людей. Проходила така акція і в Кіровограді. Протягом минулого року на базі магазину проводився відповідний обмін, і був він досить вдалим.

Попри всі труднощі ведення бізнесу ЗАТ "Книжковий світ" завжди входив до числа 40 кращих книжкових магазинів України.

Своїм колективом Катерина Минівна пишається, зазначаючи, що працюють у магазині високопрофесійні фахівці. Це товарознавець Руслана Камінська, яка має спеціалізовану вищу освіту і, таких, як вона, знавців книжкової справи в Україні не так уже й багато; головний бухгалтер Натела Хупенія; заступник голови правління Варвара Науменко; продавці Тетяна Тарасова, Наталія Половинкіна та Яна Бубнова.

Головна вимога до спеціаліста у галузі книготоргівлі – прекрасно знати класичну та сучасну літературу, орієнтуватись у напрямках української й світової літератури, цікавитись новинками книговидання. Все інше приходить у процесі роботи. Головне, щоб людина бажала підвищувати самоосвіту, кваліфікацію. Досвід – справа наживна, і приходить він з роками. Саме досвіду та наполегливості в роботі, принциповості, ентузіазму, вмінню згуртувати людей Катерині Минівні Гавриловій не позичати. Завдяки цим якостям свого керівника колектив вистояв, переміг та досяг виробничих успіхів.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!