ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


"ЯТРАНЬ" ЗАПРОШУЄ

17.07.2009, 10:00

Фірмові магазини ВАТ "М’ясокомбінат "Ятрань" можна сміливо назвати візитівкою Кіровограда. Кіровоградці за старою звичкою ще й досі ці магазини називають "пташками". Ось так любовно нарекли, хоча підприємство давно змінило назву, але добра слава про м’ясні вироби відтепер торговельної марки "Ятрань" залишилась.

Для всебічного задоволення попиту на м’ясні вироби населення нашого міста й області на товаристві постійно вдосконалюється організація торгівлі, з’являються нові торговельні об’єкти у найвіддаленіших районах області. Та і в самому Кіровограді магазини фірмової торгівлі ВАТ "МК "Ятрань" прикрашають не один житловий мікрорайон. Усі вони реконструйовані за останніми вимогами сучасного дизайну, оснащені новітнім торговельним обладнанням.

Детальніше про організацію фірмової торгівлі ВАТ "МК "Ятрань" розповіла її директор Надія Павленко:

– У наших магазинах реалізується доволі широкий асортимент продукції власного виробництва: ковбасних виробів, м’ясних напівфабрикатів, пельменів, вареників, рибної продукції за цінами товаровиробника. Кіровоградці та мешканці області давно оцінили якість нашої продукції, тому попит на неї постійно збільшується. А ми, у свою чергу, дбаємо про високий рівень обслуговування, створення зручностей для покупців. Саме задоволення їхніх потреб – наше першочергове завдання.

У магазинах покупцям пропонується смачна та високоякісна продукція у кращих традиціях української кухні. І люди не оминають стороною наші торговельні об’єкти.

Дбаємо і про підвищення кваліфікації наших кадрів, проводимо навчання з питань дотримання правил торгівлі, культури обслуговування та санітарії. Раз на рік проходить атестація персоналу.

Для збільшення обсягів продажу постійно організовуємо рекламні акції, попит населення вивчаємо через дегустацію продукції, анкетування покупців та надання їм консультацій. За основу своєї роботи беремо сервіс в обслуговуванні та високу якість продукції.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!