ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ПРОБЛЕМИ ГРОМАДИ НЕОБХІДНО РОЗВ’ЯЗУВАТИ РАЗОМ

Олена КОБЕЦЬ, Олег ШРАМКО (фото)

17.07.2009, 09:34

Минулого вівторка кіровоградський міський голова Володимир Пузаков зустрівся із жителями будинків №№ 11 та 13 по провулку Ковалівському. Ця зустріч була організована саме на їхнє прохання. Жителів у першу чергу турбував стан їхніх багатоповерхівок.

За словами людей, обидва будинки зведені більше тридцяти років тому, їх покрівлі протікають, внутрішньобудинкові мережі потребують заміни, слід також утеплити стики зовнішніх стін, відремонтувати під’їзди, навести лад у підвалах. Володимир Пузаков пообіцяв, що буде створено спеціальну комісію, яка проведе експертизу будинків і визначить, які роботи у них необхідно виконати в першу чергу.

Багато запитань у мешканців було до керівника КРЕПу. В основному вони зводилися до одного: "За що ми платимо?". Хоча і міська влада, і житлово-експлуатаційні контори доклали зусиль, аби дати на нього вичерпну відповідь. Фахівці департаменту житлово-комунального господарства неодноразово роз’яснювали в пресі, які саме послуги входять до квартплати, відповідну інформацію КРЕПи віднедавна вивішують на кожному під’їзді на дошці оголошень. Як зауважив Володимир Тихонович, і він особисто, і міська влада вживають заходів для того, аби КРЕПи працювали ефективніше, заради цього було розпочато їх реорганізацію. Водночас керівник міста звернув увагу на те, що мешканці обох будинків заборгували КРЕПу чималі кошти (один – шість тисяч, другий – 19 тисяч гривень). Ці гроші можна було б використати на поточний ремонт дахів, внутрішньобудинкових мереж, під’їздів і таке інше. Тож проблеми громади треба розв’язувати разом – силами лише однієї влади чи КРЕПу всі негаразди не подолати. Володимир Пузаков нагадав також мешканцям: якщо вони не задоволені якістю послуг, які надає КРЕП, то мають право від них відмовитися, створити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків і розпоряджатися квартплатою на власний розсуд. До речі, у Кременчуці, за словами Володимира Тихоновича, на цю систему обслуговування уже перейшли жителі всіх багатоповерхівок.

Скаржилися люди і на погане транспортне сполучення їхнього мікрорайону із центром міста. Міський голова пояснив, що тролейбуси по вулиці Жовтневої Революції не ходять через те, що власникові ринку "Босфор" закортіло "замурувати" опори тролейбусних ліній…у кав’ярню, і навіть після рішення суду на користь тролейбусного парку він не вживає заходів для того, аби ці опори вивільнити. Однак, за словами Володимира Пузакова, незабаром тут почнуть курсувати великі автобуси, які виставить на маршрут ВАТ "Автобусний парк".

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!