ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


Володимир СЛІВНОВ: "ГОЛОВНА УВАГА – СТРАТЕГІЧНИМ НАПРЯМКАМ"

Олена КОБЕЦЬ

17.07.2009, 09:42

Уже тиждень Володимир Слівнов, член фракції "Наша Україна", працює секретарем Кіровоградської міської ради. Нагадаємо, що з ініціативи п’яти депутатських фракцій його було обрано на цю посаду більшістю голосів на засіданні сесії міської ради шостого липня. Якими він бачить принципи взаємодії секретаря із депутатським корпусом, які першочергові завдання ставить перед собою? Про це – в інтерв’ю із Володимиром Слівновим.

– Володимире Володимировичу, розкажіть нашим читачам трохи про себе.

– Народився в місті Грозному, на Північному Кавказі у 1957 році. Закінчив середню школу, активно займався спортом – зокрема, дзюдо. Завдяки цьому об’їздив весь Радянський Союз, беручи участь у змаганнях, побував за кордоном. Пізніше закінчив університет, здобувши спеціальність учителя фізкультури. Через деякий час вирішив залишити Чечено-Інгушетію. Це – багатий край, але його економіка, духовна культура були затиснуті в жорсткі рамки. Я закохався в Україну, до якої переїхав у 1985 році. Спочатку працював тренером. Важко було – ми приїхали з дружиною і маленькою дитиною в незнайоме місце, все довелося починати з нуля…Із 1992 року протягом тривалого часу займався бізнесом у сфері нафтопродуктів. У 2004 році був у команді Едуарда Зейналова, яка підтримала на виборах кандидата у Президенти України Віктора Ющенка.

– Які першочергові завдання ставите перед собою як секретар міської ради?

– Відразу зауважу, що розмови про можливість мого призначення на цю посаду йшли давно, однак я не прагнув зайняти її у будь-який спосіб. Думаю, п’ять фракцій, зупинивши на моїй кандидатурі свій вибір, врахували і мій досвід роботи керівника потужної компанії (Володимир Слівнов займав посаду генерального директора ЗАТ "РУР групп. С.А." - Авт.), і особисті якості – я завжди намагаюсь виважено підходити до всіх питань, толерантно спілкуватися з людьми. Можливо, вони побачили у мені можливість реалізувати прагнення досягти у депутатському корпусі стабільності. І одним зі своїх першочергових завдань я вважаю саме консолідацію депутатів усіх фракцій заради інтересів територіальної громади. Звичайно, у різних політичних сил є свої ідеологічні засади, програми, які вони хочуть втілити в життя. Однак в умовах світової кризи в усіх країнах відбувається глобалізація не лише економічних, а й політичних процесів, політичні сили об’єднують свої зусилля для того, аби подолати цю кризу. Думаю, і в Кіровограді вона примусить депутатів згуртуватися та багато питань вирішувати разом. При цьому, я переконаний, ми повинні не зациклюватися на дріб- ницях, а сконцентруватися на стратегічних, так би мовити, магістральних напрямках роботи.

– Яких саме?

– У першу чергу йдеться про підготовку до початку опалювального сезону. В мене є серйозні сумніви стосовно того, що за нинішніх умов вдасться позитивно вирішити питання щодо підписання договорів на постачання газу із ДК "Газ України". Тож депутати повинні докласти усіх зусиль для того, аби забезпечити людей узимку теплом.

– Які перші кроки ви вже зробили на посаді?

– Поки що я входжу в курс справи. Уже зустрічався з керівниками фракцій, постійно у діалозі – із міським головою, його заступниками, проводжу прийоми громадян. Зауважу, що, крім питань, пов’язаних із діяльністю депутатського корпусу, курирую ще й архівний відділ, відділи з питань внутрішньої політики, по роботі із засобами масової інформації. Словом, роботи вистачає.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!