ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ ДАЛО РЕЗУЛЬТАТ

Оксана ВЕРСТЮК

Напередодні святкування 255-ї річниці з дня заснування нашого міста вже традиційно кіровоградці вийшли на передсвятковий суботник, аби навести порядок у парках та скверах, на територіях, прилеглих до установ, офісних приміщень обласного центру.

Працівники виконавчих органів міської ради наводили лад у Молодіжному сквері, на Набережній та парку імені Пушкіна, на площі перед приміщенням міської ради.

У парку Пушкіна спільно з комунальниками вони прибрали сміття з алей та газонів, вивезли сухе листя та гілля. Віднині тут проводитимуться різноманітні загальноміські святкові заходи (перше з них – з нагоди святкування Дня міста 20 вересня), кіровоградці приходитимуть у парк, аби просто відпочити на природі.

Великий обсяг робіт виконано в сквері Молодіжному біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Сміття тут було багато, адже в цьому сквері увечері часто збирається молодь, кидає в траву пластикові, скляні пляшки, упаковки від різних харчів, порожні пачки від сигарет. Комунальні служби регулярно прибирають цю територію, однак і учасникам суботника залишилося чимало роботи. Тут трудилися працівники департаменту економіки та фінансів міської ради. Заступник директора департаменту – начальник управління економіки, інвестицій, зовнішньоекономічного розвитку та комунальної власності міської ради Олена Осауленко зазначила, що її колеги з розумінням поставились до ініціативи міського голови провести загальноміський суботник, вийшли на прибирання повним складом, а добрий настрій став запорукою відповідального виконання робіт. Трест зеленого господарства забезпечив добровільних прибиральників усім необхідним інвентарем, був задіяний транспорт для вивезення непотребу. Словом, успішно впорались із роботою.

Одночасно розчищувався від сміття та заростей очерету Інгул. Роботи виконувало комунальне підприємство з утримання шляхів. Комунальники на човнах чистили річку, адже її русло саме в центральній частині міста найбільше потерпає від побутового сміття, яке викидають відпочивальники. Під час суботника я поспілкувалась із майстром дільниці № 2 тресту зеленого господарства Марією Богаченко, яка була своєрідним розпорядником робіт на зазначеній території. Марія Іванівна поскаржилась, що саме ця центральна частина міста найбільше потерпає від недобросовісної молоді, котра, відпочиваючи, забуває, що треба дотримуватись визначених правил поведінки і не смітити, прибирати після себе. Тому тепер і доводиться залучати добровільних помічників. На суботнику їм було виділено ділянку від Кіровського мосту до вулиці Островського. Із завданням впорались успішно. Відтепер і штатним прибиральникам буде легше підтримувати чистоту та порядок.

Частина працівників виконавчих органів міської ради прибирали будівельне сміття з оновленої площі перед приміщенням міської ради, яку урочисто відкриють завтра.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!