ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НА ЗАСІДАННІ МІСЬКВИКОНКОМУ

Олена КОБЕЦЬ, Олег ШРАМКО (фото)

Адміністративні правопорушення можна спокутувати громадськими роботами

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради затвердив перелік об’єктів та видів суспільно корисних робіт, на яких можливе виконання стягнення у вигляді громадських робіт особами, котрі вчинили адміністративні правопорушення.

Відповідно до прийнятого рішення, такі громадські роботи можна виконати на КП "Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування" (прибирання території кладовищ), Кіровоградському КП з утримання шляхів та КП "Кіровоград – Універсал - 2005" (прибирання вулиць міста та ліквідація сміттєзвалищ), КП "Трест зеленого господарства" (утримання газонів та квітників).

На обговорення громадськості виносяться тарифи на медичні огляди

Члени виконкому погодили проект регуляторного акта "Про затвердження тарифів на медичні огляди". Необхідність їх коригування викликана зростанням собівартості послуг – зокрема, таких складових, як матеріали, медикаменти, заробітна плата й таке інше, повідомила на засіданні начальник управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Любов Пивоварчук.

У проекті рішення пропонується й альтернативний варіант – не збільшення тарифів, а виділення дотації із міського бюджету (щорічно на ці цілі потрібно понад двісті тисяч гривень). Які саме тарифи пропонується затвердити на ті чи інші види медичних профілактичних оглядів, читайте у наступному номері.

Ветерани – учасники партизанського руху отримають від міської влади грошову допомогу

35 ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників підпільно-партизанського руху на Кіровоградщині, одержать від міської влади грошову допомогу в розмірі 100 гривень кожен.

Таке рішення прийняв виконавчий комітет Кіровоградської міської ради. Грошова допомога на загальну суму 3500 гривень буде виплачена 22 вересня під час відзначення Дня партизанської слави.

Як повідомила начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк, у цей день у Кіровограді будуть урочисто покладені квіти до меморіалу Слави на Фортечних валах та до пам’ятної дошки на честь командира партизанського загону імені Ворошилова С.Довженка.

Також на цьому ж засіданні виконкому ухвалені рішення про виділення одноразової допомоги в розмірі 500 гривень кіровоградці Єфросинії Антонівні Раці, якій 11 жовтня виповнюється сто років, а також про нагородження відзнакою виконкому Кіровоградської міської ради "За заслуги" І ступеня головного лікаря пологового будинку №1 Олексія Сорокіна, генерального директора ТОВ "Бікор" Володимира Компанійця, а "За заслуги" ІІ ступеня – директора Палацу урочистої реєстрації новонароджених і голови профспілкового комітету Кіровоградського міськвиконкому в 1987-1999 роках начальника Центрального відділу реєстрації актів цивільного стану головного управління юстиції у Кіровоградській області Людмили Барабулі, а також начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Кіровоградської обласної державної адміністрації Григорія Деморацького.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!