ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


КОВЗАНІВ ВИСТАЧИТЬ УСІМ!

Юрій ЛІСНИЧЕНКО

Хоча до зими ще далеко, та від одинадцятого вересня кіровоградці вже можуть і подихати морозним повітрям, і поковзати на полі льодового катка "Слайз" на вулиці Пацаєва. Минулої п’ятниці міський голова Володимир Пузаков відкрив третій сезон його роботи.

Як розповіла кореспондентові "ВГ" директор льодового катка Катерина Скороход, кожен сезон у ньому триває приблизно від середини вересня до середини травня. Під дахом катка знаходяться, окрім власне крижаного поля, затишне й тепле приміщення, де можна переодягтися, відпочити, попити гарячого чаю. Вартість години перебування на льоду в ковзанах катка для дорослих становить 30 гривень, для дітей – 25. "Слайз" працює від 10-ї до 23-ї години.

Сюди приходять і любителі зі стажем, і неофіти в ковзанярстві, яких навчають спочатку стояти на ковзанах (а потім уже й кататися) інструктори катка. У "Слайзі" діють два любительських клуби – фігурного катання й хокею з шайбою. Їх очолюють досвідчені тренери, в минулому професійні спортсмени. Вони займаються з дітьми та дорослими тричі на тиждень по годині–дві. Приймають у клуб любителів фігурного катання дітей з п’яти років, а хокеєм вони можуть почати займатися з десяти років.

Льодовий каток "Слайз" охоче надає можливість безкоштовно насолодитися екзотичною для наших широт розвагою дітям з кіровоградських дитячих будинків, школи-інтернату, дітям-сиротам, що живуть у сім’ях. На врочисту церемонію відкриття третього сезону діяль- ності катка було запрошено дітей з Кіровоградської школи- інтернату.

– Міська влада підтримує тісні стосунки з під- приємцями, які дбають не лише про прибуток, а й про надання безкоштовних послуг, – зазначив, звертаючись до присутніх, Володимир Пузаков. – У даному випадку йдеться про благодійність щодо сиріт. Це приклад усвідомлення представниками бізнесу тієї великої ролі, яку вони можуть відіграти у вихованні й оздоровленні нашого молодого покоління.

Сюди приходять не лише діти, а й дорослі. Це те місце, де кіровоградці та гості міста можуть займатися спортом, набиратися сил перед навчанням і роботою. Тож бажаю всім їм приємного відпочинку, а колективу льодового катка – його безперебійної роботи.

Після офіційної частини заходу вихованці тамтешнього клубу фігурного катання – шестирічні Олександра Міщенко і Влад Дзиндзура та їхня старша одноклубниця Анна Ремізова виступили перед присутніми з танцювальними програмами.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!