ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ДУРНИЙ ЖАРТ НІЧНИХ АБОНЕНТІВ

18.12.09
Віктор КРУПСЬКИЙ

Дивна, на перший погляд, пригода сталася у ніч з вівторка на середу цього тижня в Кіровограді на вулиці Радянській, де в одному з будинків знаходиться відділ з обслуговування абонентів КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство". Невстановлені, якщо послуговуватися мовою вітчизняних правоохоронців, особи підступно повісили на зовнішні двері цього приміщення замок.

Першими (після зловмисників) про це дізналися охоронці підприємства, які несли службу всередині. Визволяли їх працівники міської аварійно-диспетчерської служби – розрізали запори. Про цей випадок повідомлено міліцію. Правоохоронці ще не розкрили злочин на Радянській, пошуки нічних абонентів тривають.

Та не тільки витівка із замком розбурхала на цьому тижні працівників КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство". Вони готувалися зустрітися у середу зі своїм давнім знайомим Олександром Чернявським, котрий вважає, що очолювана ним фірма (ТОВ "Водне господарство", яка користувалася майном водоканалу до розірвання міськрадою орендного договору) має право управляти цим підприємством. Пан Чернявський минулого місяця та на початку грудня уже навідувався на вулицю Озерна Балка, 3-а, де розташовані адмінприміщення та автопарк КП, і намагався увійти на територію підприємства. Він показував постанову Кіровського відділу державної виконавчої служби – документ, котрий, як думає Чернявський, зобов’язує адміністрацію КП передати майно підприємства товариству "Водне господарство". (Про те, що Чернявський помиляється, розповідалося у "Вечірній газеті" за 4 грудня нинішнього року.) Тоді працівники КП не пустили Чернявського на територію підприємства. Очевидно, минулої середи він не став випробовувати долю, бо на Озерній Балці помічений не був. Та без поважних гостей того дня не обійшлося – прибули працівники Кіровського відділу державної виконавчої служби. Вони пред’явили охоронцям постанову, якою полюбляє нахвалятися керівник "Водного господарства". Юрист, котрий представляє інтереси КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство", пояснив працівникам ДВС, що пред’явлену ними постанову неможливо виконати з об’єктивних причин (майно, яке вказане в документі, не є тим майном, котрим володіє КП). Відобразивши це у своєму акті, працівники ДВС залишили підприємство, так і не зайшовши на його територію. Чималий загін міліціонерів, який весь цей час забезпечував на підступах до водоканалу громадський мир і спокій, – також. Працівники КП, які вийшли було до воріт, повернулися до виконання своїх обов’язків. Обійшлося без конфліктів.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!