ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ПАМ’ЯТЬ ПРО ПОДВИГ ЖИТИМЕ ВІЧНО

18.12.09
Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Ігор ТОЛМАЧОВ (фото)

Чотирнадцятого грудня – у День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС – біля пам’ятника чорнобильцям у Кіровограді відбувся врочистий мітинг, у якому взяли участь сотні кіровоградців. Серед них – міський голова Володимир Пузаков та його заступник Валентина Пупишева (на знімку), голова ОДА Володимир Мовчан, голова обласної ради Микола Сухомлин, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, військовослужбовці, правоохоронці й рятувальники, представники багатьох трудових колективів міста.

Перед присутніми виступили Володимир Мовчан, Микола Сухомлин, Володимир Пузаков та голова обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль України" Олександр Неділько.

– Ми всі навіть зараз, через багато років після трагедії, з острахом згадуємо ті дні, коли ви стали на захист життів мільйонів людей, – зазначив, зокрема, міський голова. – Саме вам і вашим померлим товаришам ми зобов’язані тим, що розбурханий атом не зміг на повну силу нашкодити мешканцям не лише України, Росії та Білорусії, а й усієї планети. Висловлюю вам глибоку вдячність за це від себе особисто, від депутатів міської ради та її виконавчого комітету. Зичу щастя, здоров’я й довголіття вам і вашим сім’ям та рідним…

Очільники обласної та міської влади та інші кіровоградці поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцям з атомним монстром. А солдати почесної варти відсалютували живим і померлим за їхній подвиг.

Цього ж дня Володимир Пузаков вітав ліквідаторів аварії на ЧАЕС у приміщенні міської ради, яким вручив грошову допомогу. Вони також отримали грамоти Кіровоградського об’єднаного міського військового комісаріату і управління освіти Кіровоградської міської ради. У заході взяли участь секретар міськради Володимир Слівнов та заступник міського голови Валентина Пупишева.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!