ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ПОДЯКА ЗА ЧУЙНІСТЬ

18.12.09

Нещодавно голова Кіровоградського обласного правління Українського товариства сліпих (УТОС) Борис Батєхін вручив подяку обласної організації міському голові Володимирові Пузакову за постійну підтримку організації та чуйне ставлення до незрячих інвалідів.

За словами Бориса Батєхіна, міський голова постійно опікується інвалідами, зокрема незрячими, які завдяки його наполегливості мають пільги при оплаті комунальних послуг та користування телефонним зв’язком. З ініціативи Володимира Пузакова цьогоріч у приміщенні обласного правління УТОС на вулиці Пашутіна, 13 зроблено капітальний ремонт. А до Міжнародного дня інвалідів з міської скарбниці було виділено матеріальну допомогу більш ніж двом десяткам незрячих людей.

Володимир Пузаков і надалі має намір працювати задля полегшення життя інвалідів, що засвідчує його тісна співпраця з обласним правлінням УТОС, сказав Борис Батєхін.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!