ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ПЕРШИЙ СВІТЛОФОР ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА

18.12.09
Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)

Днями на перехресті вулиць Шевченка та Чорновола в Кіровограді запрацював новий сучасний світлофор. На відміну від інших він відраховує секунди, що залишились до ввімкнення чергового сигналу.

За словами головного спеціаліста відділу будівництва та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства міської ради Тетяни Криворучко, це – перший світлофор європейського зразка у нашому місті. Він не лише зручний для пішоходів та водіїв, а й споживає менше, ніж інші світлофори, електроенергії. Незабаром також буде встановлена голосова програма для людей із вадами зору, щоб вони могли вільно переходити дорогу. Вартість світлофора – 123 тисячі гривень.

Крім того, нинішнього року було замінено на нові (правда, не із системою відрахування секунд) ще два світлофори – на перехрестях вулиць Винниченка та Калініна і проспекту Правди й вулиці Волкова. Наступного року влада планує встановити ще кілька сучасних світлофорів – на перехрестях вулиць Жовтневої Революції та Шатила, Волкова й Героїв Сталінграда, інших, у тому числі – і з голосовою функцією для інвалідів зору. Кошти на це будуть залучені як з міського, так і з державного бюджетів, у рамках проекту "Вільний доступ – ефективне самоврядування", розробленого міською владою спільно з обласною організацією інвалідів "Союз організацій інвалідів України". Нагадаємо, що цей проект переміг нещодавно у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!