ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


"ДИНАМІВСЬКИЙ" КОДЕКС ЧЕСТІ,
ВИТРИМАНИЙ 85-МА РОКАМИ

20.11.09
Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)

Нинішнього року найстаріше фізкультурно-спортивне товариство України – "Динамо" відзначає свій 85-річний ювілей. За час існування товариство виховало 37 олімпійських чемпіонів, більше 300 чемпіонів світу та Європи. Сьогодні “Динамо” налічує близько 280 тисяч членів по всій Україні. Серед провідних спортсменів-"динамівців" є чимало й наших земляків. Минулого вівторка в урочистій обстановці зі святом їх привітали представники міської влади – секретар Кіровоградської міської ради Володимир Слівнов, заступник кіровоградського міського голови Валентина Пупишева, начальник відділу фізичної культури та спорту Олександр Куценко.

Олександр Куценко нагадав, що 1996 року 13 кіровоградських спортсменів уперше взяли участь в Олімпійських іграх і з тих пір беруть у них участь щороку, а це – дуже вагомий показник. Гідно відстоювали честь України на всесвітніх спортивних змаганнях наші "динамівці" Олександр Симоненко, Олена Жукова, Руслан Мезенцев і багато інших.

На тому, що "динамівці" роблять велику справу, залучаючи до спорту молоде покоління, пропагуючи здоровий спосіб життя, наголосили у своїх виступах Володимир Слівнов та Валентина Пупишева. А заступник голови обласної організації спортивного товариства "Динамо" Олександр Симоненко подякував міській владі за увагу, що вона приділяє "динамівцям" і питанням фізкультури й спорту загалом. Володимир Слівнов та Валентина Пупишева вручили грамоти й цінні подарунки шістьом найкращим членам колективів, що входять товариства. Зокрема, члену збірної команди України з таеквандо Тетяні Тетеревятниковій, тренеру-викладачеві з радіоспорту Наталії Щербатюк, голові колективу фізкультури управління Державного департаменту України з питань виконання покарань у Кіровоградській області Тадеушу Шилюку, тренеру-викладачеві з військово-спортивного багатоборства Олександрові Гусаку, тренеру-викладачеві з гирьового спорту ДЮСШ "Динамо-Олімп" Сергієві Шевченку та тренеру-викладачеві з боксу цієї ж школи Валентині Бондар. Грошові сертифікати на 2700 гривень кожному отримали майстер спорту України Андрій Крепін, який нещодавно став чемпіоном світу 2009 року з рукопашного бою, що проходив у Нідерландах, та його тренер-викладач вищої категорії з рукопашного бою Ігор Іванов.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!