ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


"ПОРЯДОК І ПОРЯДНІСТЬ" РЕЄСТРУВАТИМЕТЬСЯ ЩЕ РАЗ,
СИСТЕМОЮ "РАДА" ЗАЙМЕТЬСЯ ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ

21.08.2009, 08:10

Депутатська група Кіровоградської міської ради "Порядок і порядність" має повторити процедуру своєї реєстрації.

На цьому наполіг минулого вівторка на пленарному засіданні міськради голова фракції БЮТ Іван Марковський, який порушив це питання у депутатському запиті. На його думку, в повідомленні про створення нової депутатської групи не повинна міститися інформація про фракційну приналежність депутатів. Тож для реєстрації групи необхідно зробити повторне повідомлення, як того вимагає чинне законодавство, сказав Іван Марковський. Він же зачитав список депутатів міської ради, які входять до фракції БЮТ, їх нині 25.

Нагадаємо, що виконувати свої депутатські повноваження у складі групи "Порядок і порядність" виявили бажання Руслан Мишериченко, Сергій Ткаченко, Василь Білобородов, Тарас Рева, Володимир Кириченко та Сергій Дьомін, які отримали мандати за списком Блоку Юлії Тимошенко. За словами Руслана Мишериченка, який на одному з попередніх пленарних засідань ради озвучував повідомлення про створення цієї групи, її метою є об’єднання депутатів ради не залежно від партійної і фракційної приналежності, які вважають неприйнятними тенденції до згортання демократичних процедур при прийнятті рішень всередині своїх фракцій, поновлення ганебної практики кулуарних змов між вищим керівництвом депутатських фракцій без врахування думок окремих депутатів, порушення регламентних норм.

Того ж вівторка депутати з’ясовували причини затримки запуску системи електронного голосування "Рада". Як їх поінформував завідувач сектора технічного та програмного забезпечення управління апарату міської ради Ігор Білецький, система "Рада" до цього часу не обладнана програмним забезпеченням для програмування електронних карток депутатів. Організація, якій замовлено цю роботу, обіцяє впоратися з нею до кінця наступного місяця. І все ж рада створила тимчасову депутатську комісію для розслідування фінансових та технічних причин затримки запуску системи "Рада". За дорученням міського голови Володимира Пузакова секретар ради Володимир Слівнов оперативно, на тому ж засіданні, запропонував склад депутатської комісії, до якої увійшли представники усіх фракцій міськради.

Крім того, міська рада своїм рішенням визначила ставку єдиного податку для суб’ єктів підприємницької діяльності, які є громадянами України і провадять підприємницьку діяльність за межами нашої країни без залучення до неї найманих працівників та членів сімей, у тому числі за договором цивільно-правового характеру, та в яких дохід за календарний рік не перевищує 500 тисяч гривень. З 1 жовтня 2009 року такі підприємці, зареєстровані у Кіровограді, сплачуватимуть до бюджету єдиний податок у розмірі 200 гривень за календарний місяць. Цим же рішенням рада доручила департаменту економіки та фінансів забезпечити відстеження результативності даного регуляторного акта та офіційно оприлюднити звіт.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!