ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ЗМИЛИ ГРІХИ В ІНГУЛІ

22.01.10

Досягши 30-річного віку, Ісус Христос прийняв хрещення в річці Йордан. Вийшовши на берег, він почув з небес голос Бога-Отця, який назвав його своїм Сином. І на Ісуса зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси й назви свята, яке православні відзначають щороку 19 січня, – Хрещення Господнє, Богоявлення, Йордана, Водохреща, Святки. Обов’язковий ритуал цього дня – освячення води в церквах, на ріках та інших водоймах. Люди вірять, що 19 січня звичайна вода перетворюється на води священної ріки Йордан.

Тому зранку минулого вівторка православні Кіровограда, як і решти світу, масово вирушили до храмів із банками та іншими посудинами. Освячену цього дня воду люди зберігатимуть протягом року і застосовуватимуть у крайніх випадках. Наприклад, при хворобах.

Багато виявилося і бажаючих скупатися у водоймі. Вважаючи, що це – надійний спосіб змити гріхи, чимало кіровоградців побували на Новомиколаївському пляжі, де занурювалися у холодні води Інгулу. Очевидці свідчать, що з кожним роком таких сміливців більшає.

Утім, священики стверджують, що головне для людини – не кількість домашніх запасів освяченої води і не тривалість занурення у крижану річку. Головне – віра, з якою ми здійснюємо ці ритуали.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!