ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


РОБОТА КИПИТЬ І СЕРЕД ЗИМИ

22.01.10
Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

Хоча економічна криза не покидає наших теренів, кіровоградська міська влада все ж знаходить можливість як капітально ремонтувати приміщення навчальних закладів, так зводити і нові навчальні корпуси.

Днями міський голова Володимир Пузаков разом з начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем побував на деяких із об’єктів, де тривають роботи. Зокрема, вони спілкувалися з будівельниками, що зводять уже другий поверх (із запланованих трьох) нового корпусу школи №15. Після введення його в експлуатацію там знаходитимуться навчальні класи й приміщення двох груп дитячого садочка для дітей правобережної Лелеківки.

А от у ЗОШ№21 на Балашівці нещодавно капітально відреставровано приміщення і пристосовано для перебування в них кількох груп дітей дошкільного віку. Представники міської влади оглянули ці кімнати, вислухали побажання керівництва навчального закладу щодо "останніх штрихів" капітального ремонту. Наступного місяця туди завезуть необхідні для дитячого садочка меблі, дошкільнята ж почнуть обживати дитсадок з кінця березня – початку квітня.

Поблизу автовокзалу №2 на вулиці Академіка Корольова у триповерховій будівлі разом з іншими установами знаходиться дитячо-юнацький клуб "Надія" відділу сім’ї і молоді міської ради. У його спортивному залі займаються діти з клубних спортивних секцій та учні найближчих шкіл. Останнім часом тут почала протікати покрівля. Володимир Пузаков розпорядився її відремонтувати цього року.

А от у ЗОШ №16 в мікрорайоні "Шкільний" капітальний ремонт спортивного залу невдовзі буде завершено. Будівельники полагодили його стелю, пофарбували стіни, зараз настилають дерев’яну підлогу, після чого вставлять металопластикові вікна. Завершити всю цю роботу заплановано в лютому. Після цього вони візьмуться за капітальний ремонт роздягальні, санвузлів та актового залу.

Не так давно Володимир Пузаков разом з директором ЗОШ №22 (селище Гірниче) Борисом Набокою оглянув порожнє приміщення колишнього класу школи, яке потребувало ремонту. Тоді міський голова пообіцяв директорові віднайти можливість його капітально полагодити. А вже дев’ятнадцятого січня очільник міської влади на запрошення керівника школи став бажаним гостем на відкритті в тому вже відремонтованому приміщенні залу естетичного виховання. За сприяння Володимира Пузакова не лише у його створенні, а й у підтриманні в належному стані школи Борис Набока від усього її колективу дорослих і дітей надав міському голові звання почесного громадянина школи №22, вручивши відповідні стрічку та значок. Подякувавши за визнання його роботи корисною для мешканців Кіровограда, Володимир Пузаков подарував закладу ноутбук.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!