ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ЗАПИТАЙ У МІСЬКОГО ГОЛОВИ

22.01.10
Оксана ВЕРСТЮК

Як уже повідомляла "Вечірня газета", 12 січня відбулася "гаряча" телефонна лінія із міським головою Володимиром Пузаковим. Перший млинець не був гливким: телефон не змовкав ні на хвилину, а значить, кіровоградці потребують такого спілкування з місцевою владою і вірять в його ефективність, а влада у свою чергу має змогу тримати руку на пульсі, бути в курсі проблем, які турбують мешканців. Тож "гарячу" лінію міський голова вирішив проводити регулярно, по вівторках.

19 січня багато хто зателефонував, щоб подякувати за вже зроблені справи. Зокрема, мешканка провулку Халтуріна дякувала за те, що організовано роботу транспортного маршруту №116. А от Володимир Ткачов, який проживає по провулку Училищному, 10, нагадав міському голові про старі засохлі дерева, що створюють проблеми для мешканців будинку. Володимир Пузаков зазначив, що знає про це та вже доручив відповідним комунальним службам знести аварійні насадження. Пенсіонерка Лідія Дем’янівна скаржилась на відмову водіїв маршрутних таксі перевозити на пільгових умовах ветеранів війни та праці. Зокрема, прикрий випадок стався з нею у машині, що курсує 14-м маршрутом. Також жінка порушила проблему, яка в день виборів, 17 січня, хвилювала багатьох кіровоградців, котрі були позбавлені права проголосувати через відсутність їхніх прізвищ у списках виборців. Так, мешканці цілого будинку по вулиці Терешкової, 200 не були внесені до списків. А ще жителі Балашівки, де здебільшого розташовуються промислові підприємства, просили організувати транспортне сполучення. Володимир Пузаков пообіцяв, що після ремонту транспортної магістралі буде опитано людей: чи потрібно продовжити транспортний маршрут аж до виробничих цехів фірми "Ласка". Якщо вони будуть одностайні у своїх побажаннях, то влада піде їм назустріч.

Стосовно комунальних питань, які порушували громадяни, то Володимир Пузаков тут же телефонував керівникам ЖЕКів чи КРЕПів, давав доручення, щоб ті вже найближчим часом доповіли про виконання завдання.

Багато дзвонило й тих, хто минулого разу повідомив міського голову про свою проблему. Люди хотіли дізнатись, як швидко просувається справа з вирішенням їхнього питання. Володимир Пузаков запевнив, що жодне звернення не залишиться без уваги, комунальні проблеми будуть розв’язані, а от щодо благоустрою окремих мікрорайонів, то тут потрібна й допомога самих мешканців. Хоча б у тому, щоб не створювали стихійних сміттєзвалищ, слідкували за чистотою не лише на своїх подвір’ях, а й на вулицях, пустирях, у лісопосадках. Тоді території будуть більш впорядкованими й поменшає приводів для звернень до міської влади.

Наступна “гаряча” лінія з міським головою – 26 січня з 16.00 до 17.00. Телефон: 24-73-74.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!