ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ЖИТЕЛІ ГІРНИЧОГО ТА СУСІДНІХ МІКРОРАЙОНІВ – ЗНОВУ НА ЗВ’ЯЗКУ

22.01.10
Оксана ВЕРСТЮК, Ігор ФІЛІПЕНКО (фото)

Минулого тижня кіровоградський міський голова Володимир Пузаков побував у селищі Гірничому, мікрорайонах Масляниківка та Арнаутове, де вручив мешканцям і керівникам бюджетних установ новенькі телефони.

Нагадаємо, що телефонного зв’язку мікрорайони позбулися через відмову ГРЕ-37 обслуговувати місцеву АТС. Кабелі в комунікаційних каналах затопило водою, обладнання станції вийшло із ладу. Люди були у розпачі. У мікрорайонах мешкає багато пенсіонерів, на мобільний зв’язок у них грошей немає, а без телефону вони – як без рук. І тоді у ситуацію втрутився Володимир Пузаков. Він провів кілька нарад, на яких розглядалися різні варіанти відновлення телефонного зв’язку. Зупинилися на тому, що був найзручніший для жителів – вирішили скористатися послугами компанії "Інтертелеком" і налагодити бездротовий зв’язок стандарту CDMA, що, з одного боку, дозволило уникнути зайвих витрат на прокладання телефонних кабелів та подальше їх утримання, а з іншого – зберегти для абонентів міські номери, а ще – здешевити для них послугу. Завдяки підтримці народних депутатів Ігоря Шарова та Петра Симоненка були вирішені всі організаційні питання у Міністерстві транспорту та зв’язку. Також міський голова домовився про зменшення вартості телефонних апаратів. Більше того, він переконав депутатів міської ради у необхідності закупівлі їх за кошти міського бюджету – як компенсації за шкоду, завдану жителям через тимчасову відсутність телефонного зв’язку. І це при тому, що не влада в цьому була винна…

На сьогодні телефонні апарати уже отримали 372 жителя. Декому – зокрема, ветеранам війни та праці, чорнобильцям, багатодітним матерям, – Володимир Пузаков вручив телефони минулої п’ятниці особисто (на знімку). Отримали їх і в дев’яти бюджетних установах, серед яких – школи №33, 22, дошкільний навчальний заклад №69, бібліотека в Арнаутовому, Будинок культури на Масляниківці. Люди щиро дякували керівникові міста за допомогу, казали, що не вірили в те, що владі вдасться цю проблему розв’язати. Директор БК Олександр Поляков висловив вдячність ще й за сучасну підсилюючу музичну апаратуру, яку торік було придбано за кошти міського бюджету, а мешканка Масляниківки Людмила Іващишина – за організацію безперебійного руху транспорту на маршруті №115.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!