ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НЕЗАБАРОМ – ПОЧАТОК БУДІВЕЛЬНИХ РОБІТ

22.01.10
Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)

Найближчим часом поблизу Кіровоградського державного педагогічного університету, де планується встановити пам’ятник Володимиру Винниченку та облаштувати нову площу, закипить робота. Трест зеленого господарства розпочне знесення старих насаджень по вулиці Шевченка, комунальні служби демонтують рекламні щити та перенесуть тролейбусні опори, щоб розпочати прокладання інженерних мереж. Про це йшлося на нараді з питань реконструкції площі перед педуніверситетом, яку провів кіровоградський міський голова Володимир Пузаков.

Як уже відомо нашим читачам, на цій площі планується спорудити фонтан. Під час наради обговорювалася можливість його функціонування не лише влітку, а й узимку, а також облаштування зовнішнього освітлення площі з підсвіткою старого корпусу університету, який є пам’яткою архітектури.

Учасники наради приділили також увагу питанню будівництва Театральної площі. Так, уже надійшли пропозиції щодо перенесення пам’ятника визволителям Кіровограда, на черзі – вирішення питань із ремонтом зливової каналізації по вулиці Орджонікідзе. Комунальники наголошують, що без цього забудова та облаштування території неможливі, тож уже зараз потрібно визначитись із кошторисом майбутніх ремонтних робіт. Автори проекту запропонували паралельно із реконструкцією площі та встановлен- ням пам’ятника корифеям українського національного театру з боку вулиці Дзержинського спорудити Центр сучасного образотворчого мистецтва, який органічно впишеться у майбутній архітектурний ансамбль.

Обговорюючи питання облаштування газону з боку відреставрованої споруди обласних відділень Національного банку та Державного казначейства, учасники наради запропонували звернутись до власників комерційних структур, які розташовані у будинках поблизу, з проханням долучитись до фінансування робіт з благоустрою території. Як уже повідомляла наша газета, на зазначеному відрізку вулиці Карла Маркса навпроти площі імені Кірова буде повністю замінено газон, розбито сучасні клумби та висаджено нові зелені насадження.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!