ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


КІРОВОГРАДСЬКА АВАРІЙНА СЛУЖБА – НАЙКРАЩА В УКРАЇНІ!

27.11.09
Олена КОЛЕСНИКОВИЧ, Олег ШРАМКО (фото)

Комунальне підприємство "Кіровоградська аварійно-диспетчерська служба" (АДС) за економічними показниками увійшло до числа найкращих підприємств України за основним видом діяльності. Про це повідомила заступник голови оргкомітету Національного бізнес-рейтингу Юлія Єрмоленко.

За її словами, Національний бізнес-рейтинг ґрунтується виключно на офіційних даних державної статистики України та ранжує понад 300000 підприємств усіх форм власності за чотирма критеріями: обсяг реалізованої продукції, заробітна плата, продуктивність праці та чистий прибуток. Місця за кожним з критеріїв підсумовуються, і таким чином визначаються загальний бал і місце підприємства. Система рейтингування є чіткою, прозорою та виключає помилковість результатів, підкреслила Юлія Єрмоленко.

Керівник Кіровоградської АДС Віктор Козлов отримав запрошення взяти участь у бізнес-форумі та урочистій церемонії нагородження лідерів Національного бізнес-рейтингу, що відбудуться напередодні Дня святого Миколая. Це запрошення вручив Віктору Козлову минулого вівторка кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, з ініціативи й  завдяки наполегливості якого комунальне підприємство відродилося, та ще й вибороло право називатися найкращим в Україні.

– Ще три роки тому аварійно-диспетчерська служба існувала тільки на папері, – зазначив Володимир Тихонович. – Матеріально-технічна база  комунального підприємства застаріла, працівників бракувало, їм тривалий час не виплачували заробітну плату, на території підприємства практично не залишилося асфальтового покриття. Однак прийшов новий керівник – Віктор Козлов, який і подав ідею відродити службу, що у будь-яку хвилину, вдень і вночі виїжджала б на виклики, ліквідовувала б наслідки аварій на мережах. Я підтримав цей почин. До  справи долучилися і департамент житлово-комунального господарства, і управління капітального будівництва, з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради. Левову частку роботи своїми силами виконав колектив АСД. Я особисто координував і контролював цю роботу. За короткий термін занедбане комунальне підприємство перетворилося на сучасну службу з потужними матеріально-технічною базою, автопарком, власними промисловими ділянками. Зараз тут діють слюсарний, токарний, зварювальний, електричний цехи. Працівники АДС  – справжні професіонали, які здатні швидко й якіс- но ліквідувати будь-який порив чи  наслідки аварії на водопровідних, теплових, каналізаційних, електричних мережах. Благоустроїли спільними зусиллями й територію служби, облаштували гаражі-бокси для техніки, створили належні умови праці для колективу, люди вчасно отримують заробітну плату. Зауважу, що наша служба – унікальна, подібних їй в Україні  немає. І право вважатися найкращим підприємством вона заслужила.

На підприємстві працює 69 осіб, повідомив директор АДС Віктор Козлов, а бажаючі працевлаштуватись стоять у черзі. Колектив вчасно отримує заробітну плату, середній розмір якої становить 1400 гривень. За день спеціалісти аварійно-диспетчерської служби здійснюють від 20 до 70 виїздів за викликами мешканців., надають близько тисячі консультацій. Найбільше аварійних ситуацій трапляється в системах електропостачання житлових будинків. Мережі багатоповерхівок явно не розраховані на сучасну потужність побутових приладів. На думку Віктора Козлова, численні аварії на інженерних комунікаціях будинків трапляються через відсутність належної регламентної профілактичної роботи по обслуговуванню електричних щитів, водопровідних і каналізаційних засувок та вентилів. У зв’язку із цим підприємство виступило з ініціативою створити на його базі спеціальну ремонтно-профілактичну бригаду, яка б виконувала ще й профілактичні роботи на всіх внутрішньобудинкових мережах житлових будинків.

Володимир Пузаков, вручаючи Віктору Козлову запрошення,  побажав колективу тримати марку найкращого й надалі.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!